Battlefield 1 [#RIPCOD]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır oyun ön gösterimi yapmıyordum, Bi yapayım dedim
BF'nin beklenen serisi Bügün 11 civarlarında tanıtım videosu gösterildi. 1. Dünya savaşını konu alacak olan oyun bir zamanlar bizi ağlatan ama şu an performansın dibine vuran COD'nin başına büyük bela olacak

Açıkça grafik olarak zaten devrim yarattılar. Ağız tadıyla şahane grafiklerde dünya savaşını konu alan bir oyun zor tabi, BF5'i beklerken 1 olması baya şaşırttı beni ama o kadar insan istiyorduk kardeşim. O kadar yapın dedik COD'a yapmadılar.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Chat, RIP COD yazısından görülmüyordu canlı yayında :(

Bu arada ekleme yapayım, oyunda Osmanlı'da olacakmış.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ben bf5 beklemiyordum badcompany3 bekliyordum ama yine hüsran yine hüsran

+bf grafik açısından devrim yaptı ama her sistem kaldırmıyor sorun orda birde şöyle düşük sistemler için özel versiyon çıkarsalar keşke

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Grafiklere çalışmışlar belli ama bu COD, BF4 falan her yıl çıktığından dolayı hikaye falan arka planda kalıyor

DamRISH

En iyi cevaplar
0
BF4, BF Hardline şeyleri varken, 1 mi cidden?
Açıkça Dünya savaşını konu alan oyunlar çok eski oyunlar olduklarından grafikleri çok iyi değil. Infinity Ward'a yıllardır yalvarmamıza rağmen adamlar oyunun içine etmekte kararlı olmalarından ötürü olayı HALO'ya çevirdiler. DICE'de fırsat bilip en iyisini yaptı. Grafiklerden çok 1. oyununu çıkarmaları bi şok etti beni. İyi yanıysa BF4'ün halen aktif olarak oynanabilecek olması. BF3teki gibi bi azalma söz konusu olmaz.

Grafiklere çalışmışlar belli ama bu COD, BF4 falan her yıl çıktığından dolayı hikaye falan arka planda kalıyor
Aksine COD BF4 2 yıl önce çıkmış olması gerek. Bu ekimde oyunu çıkarıcaklar yani 3. senesinde girdi. COD' daha seri çıkarıyor oyunlarını. Ama COD her sene aynı haltı düzenleyip gene koyuyor, WW1'den beri aynı ölüm animasyonu =D)

ben bf5 beklemiyordum badcompany3 bekliyordum ama yine hüsran yine hüsran

+bf grafik açısından devrim yaptı ama her sistem kaldırmıyor sorun orda birde şöyle düşük sistemler için özel versiyon çıkarsalar keşke
Ben Nvidia GTX 1190ti yada TitanX bekliyorum ama :c

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
benim asıl merak etiğim badcompany gibi efsane bir serinin (bf3 den önce yapılmış olmasına rağmen steamde 50tl olması +halla oyuncusunun olması) halla yapılmamış olması

DamRISH

En iyi cevaplar
0
benim asıl merak etiğim badcompany gibi efsane bir serinin (bf3 den önce yapılmış olmasına rağmen steamde 50tl olması +halla oyuncusunun olması) halla yapılmamış olması
CS gibi düşün. GO'su çıktı ama 1.6'sını oynayan, birsürü insan var. steam 50 TL diyorda G2A da baya ucuz...

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
CS gibi düşün. GO'su çıktı ama 1.6'sını oynayan, birsürü insan var. Steam 50 TL diyorda G2A da baya ucuz...
evet steamdan alarak hata yaptım ama bf serisinin efsanelerinden ve 3 çıkarmayaarak hata yapıyorlar bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...