BATTLEYE BAN | Lütfen yardım edin.

Engarain

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba bu konudan anlayan biri varsa lütfen biri yardım edebilirmi yakın zamanda unturnedden ban yemeye başladım oyunu cidden çok seviyorum ve erken erişimden beri oynuyorum ama hilem olmamasına raman be (battleye) tarafından banlanıyorum ve yeni hesap açıyorum ondada ban yiyorum 300 tl lik eşyalarımda gitti ama umrumda değil ben bu oyunu sevdiğim için oynuyorum bilgisayarıma format bile attım ama çözemedim bir türlü problemi sizce neden oluyor bu lütfen birisi yardımcı olsun.

mealican

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Steam'dan mı oyuna giriyorsun

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyun direkt olarak bilgisayarının mac id sine ban attıysa, başını ağrıtabilir. Eğer gerçekten hile açmadıysan, steam destek ekibine olmadı BattleEye destek ekibine başvurmalısın. Ben böyle bir sorunun hile açmadan olacağını düşünmüyorum ancak tabii ki de makineler yanılabilir.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vac banmı battle eye banmı yedin eğer battle eye ban yediysen büyük ihtimal battle eye programın çalışmıyordur bu yüzden battle eye korumalı serverlere giremezsin
buradan battle eye yi tekrar aktif edebilirsin. vac yediysen zaten hiçbir şekilde açılmadığını biliyorum hile kullandıysan ve battle eye tarafından tespit edilirsen otomatik olarak vac yiyorsun ve oyunun kendi attığı multiplayer banı var oda aynı şekilde hile kullanırken tespit edilince atılıyor vac dan ayrı bi şekilde(bu saydıklarım unturned için geçerli)

Engarain

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun direkt olarak bilgisayarının mac id sine ban attıysa, başını ağrıtabilir. Eğer gerçekten hile açmadıysan, steam destek ekibine olmadı BattleEye destek ekibine başvurmalısın. Ben böyle bir sorunun hile açmadan olacağını düşünmüyorum ancak tabii ki de makineler yanılabilir.
Steam batteye ye mail atmam gerektigini söylüyor battleyede mailere cevap vermiyor :/

Engarain

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vac banmı battle eye banmı yedin eğer battle eye ban yediysen büyük ihtimal battle eye programın çalışmıyordur bu yüzden battle eye korumalı serverlere giremezsin
buradan battle eye yi tekrar aktif edebilirsin. vac yediysen zaten hiçbir şekilde açılmadığını biliyorum hile kullandıysan ve battle eye tarafından tespit edilirsen otomatik olarak vac yiyorsun ve oyunun kendi attığı multiplayer banı var oda aynı şekilde hile kullanırken tespit edilince atılıyor vac dan ayrı bi şekilde(bu saydıklarım unturned için geçerli)
Multiplayer yiyorum herhalde bilgisayar id sinden ban yedim ama oyle olsa direk ban atmazmıydı 5 dk sonra falan atıyor ?

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
senin battle eye bozulmuştur istersen unturnedi bi sil tekrar yükle ve eğer steamdan başlatıyorsan without battle eye ile başlatma