• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuSon Gösterim: 20 Ara 18
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Tanıtım Bayılmak istemiyorsanız girmeyin! - Crafttürk - Sunucu tanıtım grafiği.

Majoras

.
Grafiker
Ruh Hali

Iskefiyeli18

Yardımcı Danışman
Ruh Hali
Tasarım çok güzel elinize sağlık. Renk seçimleri, boyutlar, detaylar, kusursuz denecek kadar güzel.

Ancak benim yanlış bulduğum bir şey var, o da en yukarıdaki Atatürk fotoğrafı. İmzanızdan da anladığım kadarıyla Atatürk'e doğal olarak bir sevginiz var bu çok güzel, ancak Atatürk'ü Minecraft sunucu tasarımı ile yan yana koymak bana biraz saçma geldi. Hani bir yanda Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, bir yanda basit bir oyun sunucusu, yan yana getirilmeleri beni biraz rahatsız etti. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
Ruh Hali
Alıntıdaki yazıyla aynı düşüncedeyim. Ek olarak özel üyeliklerden önce sunucu sistemlerini görmek benim için daha iyi olurdu. Viplerin üst kısımda tutulması sunucunun para kazanmak amacıyla kurulduğu izlenimi verir.
Tasarım çok güzel elinize sağlık. Renk seçimleri, boyutlar, detaylar, kusursuz denecek kadar güzel.

Ancak benim yanlış bulduğum bir şey var, o da en yukarıdaki Atatürk fotoğrafı. İmzanızdan da anladığım kadarıyla Atatürk'e doğal olarak bir sevginiz var bu çok güzel, ancak Atatürk'ü Minecraft sunucu tasarımı ile yan yana koymak bana biraz saçma geldi. Hani bir yanda Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, bir yanda basit bir oyun sunucusu, yan yana getirilmeleri beni biraz rahatsız etti. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
Atatürk yerine Türk bayrağı daha iyi olabilirdi.

Düzenleme: Ekip kısmını ek olarak beğendim, şaka yapmıyorum.

Majoras

.
Grafiker
Ruh Hali
Alıntıdaki yazıyla aynı düşüncedeyim. Ek olarak özel üyeliklerden önce sunucu sistemlerini görmek benim için daha iyi olurdu. Viplerin üst kısımda tutulması sunucunun para kazanmak amacıyla kurulduğu izlenimi verir.

Atatürk yerine Türk bayrağı daha iyi olabilirdi.

Düzenleme: Ekip kısmını ek olarak beğendim, şaka yapmıyorum.
Yorumun için teşekkürler fakat kimse gereksiz yere sunucu parası ödeyip zarara girmek için sunucu açmaz diye düşünüyorum. Ha hele ki dediğiniz gibi para kazanma amacı gütmeyen sunucu varsa bilmiyorum bana gösterebilirsiniz.

GrkmDgn

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Eline sağlık ben çok beğendim.Özel mesajlardan fiyat bilgilendirmesi yapar mısın? İhtiyacım olursa böyle bir tanıtıma ilk sana gelirim.

Xosmuits

oyna.eienia.com
Ruh Hali
Şu forumda gördüğüm en güzel tasarım olduğunu söyleyebilirim, tebrikler ve başarılar.