Bedava Premium Satış HTML'si Veren

weytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben bedava premium satış htmlsi istiyorum veren varmı

Not:Resimler js ve css ile birlitke

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Amacınızı öğrenebilir miyim ?
Premium satış skripti isteyen değil HTML isteyen birisiniz sanırım niyet kötü ?

weytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Amacınızı öğrenebilir miyim ?
Premium satış skripti isteyen değil HTML isteyen birisiniz sanırım niyet kötü ?
oto satılanlar çok pahalı berk.pwye sordum 200 tl bende shopier ile satmak istiyorum sebebi:oto script bulamamam ve çok pahalı olması

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Bence bedava premium vs. işlere takılmamalısınız. Adamlar emekle oyun kuruyor, sizde karşılığını verip oyunu satın almaktansa bedava almayı tercih ediyorsunuz. Size yapılsa hoşunuza gidecek bir hareket mi bu?

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
oto satılanlar çok pahalı berk.pwye sordum 200 tl bende shopier ile satmak istiyorum sebebi:oto script bulamamam ve çok pahalı olması
HTMLSİ diye bir kavram yoktur bunun yerine Premium Satış Skripti yazarsan niyetin kötü anlaşılmaz. Örneğin ben konuyu gördüğümde aklımda beliren şey konuyu açan kişi insanları dolandırmak amacıyla fake html istiyor oldu.

Bence bedava premium vs. işlere takılmamalısınız. Adamlar emekle oyun kuruyor, sizde karşılığını verip oyunu satın almaktansa bedava almayı tercih ediyorsunuz. Size yapılsa hoşunuza gidecek bir hareket mi bu?
Necati, bu konuda haklı emek hırsızlığı kötü bir şeydir.
Örneğin bir sunucu kurarsınız ve sunucunuz değerini düşürecek insanlar olur sizde üzülürsünüz.

weytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bedavaya satmayacağım ve kimse vermiyoormu

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamamışsınız arkadaş Premium satmak istiyoruz ve sitesi yok. Premium satmak için Script istiyor. Bedava premium istemiyor kendisi premium satacak ve satmak icin bedava script istiyor.

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedava değil ama çok uygun fiyata Minecraft Premium Satışı için HTML hazırlanabilir. Skype adresiniz neydi?

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Anlamamışsınız arkadaş Premium satmak istiyoruz ve sitesi yok. Premium satmak için Script istiyor. Bedava premium istemiyor kendisi premium satacak ve satmak icin bedava script istiyor.

"Bedava Premium Satış Htmlsi Veren" bunu yanlış anlamak normal. Ayrıca bu iki türlüde yorumlanabilir.

1- Bedava Premium satmak için bir html kodu
2- Premium satmak için bedava bir html kodu

Yanlış anlamak doğal değil mi?

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
şöyle bir sitem var PreMinYum.Ml fakat html çok eski ve ben bedava html istiyorum
Şimdi ben sana nasıl anlatabilirim. Sana öncelikle HTML gerekmiyor Script gerekiyor. Son olarak plati üzerinden 60 kuruşa Premium alıp 5 liraya satmak cidden hoş değil.

weytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi ben sana nasıl anlatabilirim. Sana öncelikle HTML gerekmiyor Script gerekiyor. Son olarak plati üzerinden 60 kuruşa Premium alıp 5 liraya satmak cidden hoş değil.
Platinden aldığımı nerden salladın seni anlayamıyorum