Bedensel mi Zihinsel mi?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Bedensel kullanmam gerektiğini düşünüyorum çünkü Hava Kılıcı sayesinde verdiğim hasar değerini yükseltiyorum. Böylece daha kolay yaratıkları öldürebiliyorum. Fakat defans da çok önemli. M çekeceğim, +9 yapacağım itemlerimi de çok şanssızım abi +5'te yanar hepsi o yüzden defans için Zihinsel almalıyım. Ben bu ikisi arasında kaldım Metin2 prolarının tavsiyelerini bekliyorum :)

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
bendensel olda, sen bu gidişle sıkılırsın. sabır gerektiren bir oyun.
M çekmek bahane
mt2 proları demişsin bende Pro Metin2 sandım :/

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
hile yapma derim az emek ver de oyna zevk al ha akşam bırakırsın o ayrı bişi ama her gün her saat durması çok kötü

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bro hile kullanmak benim kanımda var. Minecraft'ta bile hile kullanıyorum hani o derece. Hayatım boyunca hilesiz bi' oyun oynamadım.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zihinsel olursan iyi vurursun fakat cok skill kacırırsın bedensel olursan serilik artar daha az vurursun sen seç

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bedensel oldum bile
İyi becerdin. İleride paran çok olacak. O yanmaları korumak için olan şeyleri alabileceksin. Ahh niye fiziksel seçmedin ki :) sadece şamanda zihinsel seç,o da kendini iyi koruyamadığı için :)

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi becerdin. İleride paran çok olacak. O yanmaları korumak için olan şeyleri alabileceksin. Ahh niye fiziksel seçmedin ki :) sadece şamanda zihinsel seç,o da kendini iyi koruyamadığı için :)
şamanlar ilk lvlerde kötüdür ama 70-80 lvl bir şamanla karşılaşmak istemezssin

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
O degil de hile bozuldu galiba :(

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.