Bedrock & Java | %100 Emek Skyblock [1.8 - 1.19.4] | Minyon | Kozmetik | Kara Borsa | Banka | Boss | Zindan | Açılış Tarihi 24 Mart | play.mc4fun.net

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucu kaliteli bir sunucu , boş sunucularda vakit harcamaktan ise burada dolaşmak bile daha değerlidir .
Başarılarınızın devamını dilerim dostum :)

-BurakSZ

teşekkürler degerli yorumun icin.

güncel tutalım.

güncel

GÜNCEL

güncel

+40 userle yolumuza devam :)

güncel

EnderCombo

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
oyunda yöneticiler istediği gibi küfrediyo banarken bile ana avrat küfrediyo sen bunu dile getiriyosun seni banlıyolar haksızlık diz boyun sw de en fazla 25 kişi oluyo ekonomi yok warplar leş hiç bi işe yaramaz sw

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
oyunda yöneticiler istediği gibi küfrediyo banarken bile ana avrat küfrediyo sen bunu dile getiriyosun seni banlıyolar haksızlık diz boyun sw de en fazla 25 kişi oluyo ekonomi yok warplar leş hiç bi işe yaramaz sw

Teşekkürler degerli yorumun icin :)

güncel

Oy Vermeyi Unutmayınız.

güncel tutalım

UrfaliDanteh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Server Güzel Ama Yetkililer de güzel Sadece 1 i hariç Oda Legendary biri Arkadaşlar Tanersins in basını cok yedim ben ama Bazı konularda haklıydım Serveri tercih ederim ama sabırlıysanız girin Yoksa Legendary adlı kişi siz ws atarken vipleri tp liyor ve siz muhtemelen ölürsünüz burda acıklamak istedgiim şu vip alırsanız hemde plat vip god oluyorsunuz Ama Şunuda söyliyeyim taner sins adam Benim urfalıdanteh bos yere banlanmıstı ama olsun Burdan Hubturk ailesine teşekkür ediyorum (Bora Sen Hariç)

Arkadaşlar yorumu degistirmek istedim Servere gelicekseniz Viplere dalmayın PowerTurk Klanına hiç dalmayın Legendaryplayers o klandan 1 i keşilirse direk size jail atıyor Servere başlamayın.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
güncel tutalım.

24 saate 1 güncel :)

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
serverimiz bakıma alınmıstır

güncel tutalım.

gece bakımı yapıldı!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
+40 kişiyiz.

güncel tutalım.

Hafta sonu bütün banlar açıalcaktır.

güncel

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde 1GRAM Bile İlgilenen Yetkili Yok İlk Girdiğimde VIP almayı düşündüm ve yetkili bulamadım yetkiliye soru soruyorum yetkim düşük olduğu için
beni takmıyor puanım 2/10

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Serverde 1GRAM Bile İlgilenen Yetkili Yok İlk Girdiğimde VIP almayı düşündüm ve yetkili bulamadım yetkiliye soru soruyorum yetkim düşük olduğu için
beni takmıyor puanım 2/10

Yönetim ekibimizin genel olarak yaş ortalaması +17 oldugu icin;
LYS Hazırlanan, KPSS Hazırlanan, Derslerini vermeye çalışan, Devamsızlıgı fazla oldugu icin okula gitmek zorunda olan
Arkadaşlarımız oldugu icin aksam saat 19:00 'a kadar server ile fazla ilgilenemiyoruz bu dogrudur.
Coluk cocuk yetkili almakta istemiyoruz.
Vip almak veya almamak size baglı ama bu tür bir şikayetiniz varsa almamanız sizin icin daha iyi olabilir :)
Yetkinizden dolayı herhangi bir takmama sorun degil Serverde Vip'lerde Dahil Bütün oyuncuların Adminler karşısında yetkisi aynıdır bundan emin olabilirsin.
Sorularınızı Skype Adresinizden sorarsaniz şahsen ben yardimci olabilirim ama başka şekilde size yardımcı olamam :)
Zamanınızı ayırıp sunucumuzda oynayip ve burada bizi değerlendirdiniz icin teşekkür ederim
Daha iyi serverlarda oynamanız dilegiyle iyi oyunlar dilerim :)

güncel.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
yeni konu acılacak yetkililer bekleniyor.

Son düzenleme:

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
HubTürk Geri Dönmüs Ne Diyeyim Hayırlı Olsun Gördügüm En İyi Sunuculardan Bir Tanesiydi Geldigine Cok Sevindim Beklemenden Giriyorum :)

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güncellemeler: Sunucu tanıtım formu hazır.