Ben Merve Beni Serverinizde Yetkili Yaparmısınız

CandyGirl09

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Adım Merve soyadım Kaya 14 yaşındayım 4 yıldır minecraft oynuyorum istediğim yetkiler mod , admin , rehber .:)
Oyundaki Adım: PompeeiB)
Lütfen Serverirnizde yetkili yaparmısınız.

:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

Son düzenleme:

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum avatar sunucularını biliyorsan sunucumuza yakın zamanda rehber alımı olacak.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hmm. Bilgi yok yetki yok.
Adam gibi sunucular nasıl olur ?
BILGI YOK YETKI YOK tarzından tabikide.
Mesela beni Kurucu yapın desem yaparmısınız? konsolu verirmisiniz hayır. Çünkü güvenmiyorsunuz daha yeni gördünüz ne verceniz?

+Çoğu oyuncular ve çocuklar sadece "YETKI" için geliyorlar. Yetki alamayınca ağlayıp gidiyorlar ve böyle konular açıyolarlar.
++Candy sana Çocuk demiyorum. Sadece Konun çocukça ve kolaya kaçmış. Form gibi bir şey doldurup bilgilerini % miktarında deyilde komutları yazarsan senin için daha iyi olur.
Alın size gerçek bir uzmanın yapacağı konu
İsim:
(Gerçek java ile plugin yapabiilenler) Yaptığım geliştirdiğim pluginler:
(Builderse)[ÇOĞU ÇOCUKLAR ALINTI ŞEYLERİ ATIYOR] Yaptığım buildler.
(Adminse) Sunucu için planların ve Geliştirme fikirleri. Durabileceği saat miktarı:

Bu benim kendim yaptığım bir formdur.

Bir sunucuda çok takılıp sunucu hakkında çok fazla bilgi edinip ondan sonra rehber alımına katılırsanız sizin için iyi olur.
Ama TR sunucularında düzgün sunucu yok olarak biliyorum. Bilgili iyi sunucu az var.
herkes FACT açıyor ama bi kaç gün sonra sunucu boşalıyor . Sonra diyolar niye oyuncumuz yok. SUNUCUNUZ ÇOK SIKICI. hep aynı şeyleri yapıyorsunuz.

+He bide Bütün factionlar "Gelişme" diye birşeyi kullanmıyor. Hep aynı map aynı spawn her şey aynı kalıyor. Bu taktiği kullanan az var.

1.Kit tools
2. Lapis kır.
3. edit e git.
4.Kale yap.
5. ev yap.
6.Serveri bırak.
aynen böyle ve bu olaylar 1 günde oluyor.

BAKIN SADECE 1 GUN BUNLARA YETERLI oluyor.
Factlar 3 e ayrılır.
Kolay op faction.
Normal faction.
Zor faction(Tr de yok.)
Survival faction
Kolay op faction. Çok kolaydır. VIPler serveri yok eder. Hackerlere rastlanır.
Normal faction : Herkezin açtığı gereksiz derecede sıkıcı faction
Zor faction : Emek verilir. Rütbehammadde yoktur. Sadece hammadde vardır. Para kasmak zordur ve marketteki para fiyatları fazladır.
Survival faction : Bildiğiniz gibi survival tarzı hammaddesiz faction. Anti xray gibi şeyler lazım olur.

Bu şey bildğin konu oldu ama :I

CandyGirl09

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim: merve
mic:[ZORUNLU] var
(Adminse) Sunucu için planların ve Geliştirme fikirleri. Durabileceği saat miktarı: durabileceğim saat en az 5 saat

Zentax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skype verirmisiniz alim varda serverime verin ekliyiicem