Ben Pre Mc Alcam Bi Bakın

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin orda yokmu ptt migrosmu kardeşim saçmalama benim burdada yok 1 saatlik yol çarşı yolu oraya gittim aldım çarşıdan ininal kartımı sonra içine mc almak için 75 atıcaksın çünkü 60 tl atılmıo gidip alcan 80 tlye patlar sana gidip elalemden 100-150 tl arası verecegine 80 ver daha iyi.

Cemo1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak simidi İlk paybyme kart al sonra içine 80TL Yükle BYNOGAME Gir orada 70 TL Yüklet Zaten 70 TL yüklerken zar tor kdv ekliyor Sonra Oyun Çekiyorsun sana gift cod canlı canlı adamlar senin gözünü önünde çekiyor. Sonra Sana veriyorlar :)
https://card.payby.me/
http://www.bynogame.com/Minecraft
Payme kart evine kadar bedavaya geliyor. ben aldım 1haftadır hiçbir şey olmadı Kapanmaz Çünkü Onlarda direk Minecraft.net çekiyor sana veriyorlar.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben bu tür şeyleri İNİNAL KART ile hallediyorum. ayrıca bu ininal kartın yaş sınırlaması yoktur. Çevrende biryerde ptt varsa alabilirsin olmadı migrostanda alabilirsin.

Regillon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok fazla param yok dersende cdkeyspotda 5tl ye minecraft premium hesap bulman mümkün ben aldım ama sana restgele bir hesap veriyolar ve hesabın skinini falan değiştiremiyosun gizli soruyu vermiyolar ben mcsg oynarım sadece dersen cok uygun bu bana kız skini geldi onla dolaşıyorum aldım aldıktan 5 dk sonra e postama hesabın bilgileri geldi

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Cdkeyspitta artık 15 oldu ama ben yinede aldım artık mcsg hypixel hivemc dolaşıyom

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben sana ininal kartla alarak orjinal sitesinden almanı öneririm. avantajları:
*indirimli alırsın
*18 yaşından küçükler kullanabiliyor

ve birisinden alma 1 aya/haftaya trenle sana baybay yapar.

migrostan teknosa yada ptt den alınıormuş.

Son düzenleme:

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben sana ininal kartla alarak orjinal sitesinden almanı öneririm. avantajları:
*indirimli alırsın
*18 yaşından küçükler kullanabiliyor

ve birisinden alma 1 aya/haftaya trenle sana baybay yapar.

migrostan tansaştan yada ptt den alınıormuş.
Teknosa'da görmüştüm ben.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yahu ben 5 km yol teptim İninal kart almak için ve bana "Yok" dediler inanır mısın yav ? yoksa benim şimdiye 5 tane premium hesabım vardı :D

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Mobil yol ile paypal hesabına para yatırdıktan sonra paypal hesabın ile alabilirsin oyunu.

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallaha küfür edesim geliyo gidin adam gibi sitesinden alın size bi hesap veriyolar öyle yerlerden 3-4 ay sonra kapanıyo 1 kere vereceksiniz zaten ondada düzgün bi yerden alın sen orjinal minecraft.net den şaşma kardeş