Beni değerlendirin !

Ben değerlendirin.

• Tatlınında tatlısı cix jojuk.

Kullanılan: 2 8.0%
  • Güzel biridir tatlı biridir sıkça konuşuruz.

• Arada muhabbet ederiz o kadar sıkı değil aramız.

Kullanılan: 7 28.0%
  • Bu şahsiyeti bu konu ile tanımış oldum :(

Kullanılan: 4 16.0%
  • Birkaç tartışmamız olsa da iyi jojuktur.

• Forumdan gitse mutlu olurum.

Kullanılan: 1 4.0%
  • Allah onun belasını versin ben onun ta neyse sustum tamam :(

Kullanılan: 7 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese hi. Bu konuda beni davranışlarım ile değerlendirmenizi istiyorum , eğer gerekli olursa bu konuda biraz kendimden bahsederim.(Koyu nereye açacağımı bulamadım , konu dışı genele de açılabilir bu konu :()

(ANKETİ TAMAMLAYAMADAN YANLIŞLIKLA ENTER E BASTIM LANET ÖLSUN :()

KebapDefender

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdilik gördüğüm kadarı ile mantıklı bir insana benziyorsun. Aramızda pek fazla muhabbet olmadığı için pk bir şey diyemiyorum.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden sürekli ''Tatlı'' diyip durdun kız mısın sen? :( Tamam erkeklerde tatlı koyar fakat bu kadar fazla koymaz. :(
3. Şık.

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2.Şık. :D Komplo teorilerin beni benden alıyor. :D

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
2.Şık. :D Komplo teorilerin beni benden alıyor. :D
Hm...Bir ara karşıma benim gibi birini çıkarında onunla saatlerce komplo teorisi üretelim :([DOUBLEPOST=1420909162,1420909120][/DOUBLEPOST]
Uuuu yerum senü.

Şaka şaka ben eş cinsel değilim. :p Ben kızları severim :p
Yalnız bu arkadaşla çok yakın bir şekilde iyi anlaşabilirsiniz :D
@Polkakorowakurwa
Canerim dışında biri ile o kadar iyi anlaşacağımı sanmıyorum :(

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acı değil. Gayet normal. Görüş meselesi. Kimse seni o yüzden yargılayamaz.
Nayür ailesi öyle güzel yargılar ki yargılamakla kalmaz boynuna ip dolar uçurumdan atarlar.Fazla özgürlüğü abartma. :(
Kimse bize karışamaz diyorsun tamam haklısın fakat bu yaşta herkes her şeyine karışır senin.Bak benim 8 yaşında ki yiğenimin özeli var ben 16 yaşıma gelmişim hala özel diye bir şeyim yok :( anladın mı? :(

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nayür ailesi öyle güzel yargılar ki yargılamakla kalmaz boynuna ip dolar uçurumdan atarlar.Fazla özgürlüğü abartma. :(
Kimse bize karışamaz diyorsun tamam haklısın fakat bu yaşta herkes her şeyine karışır senin.Bak benim 8 yaşında ki yiğenimin özeli var ben 16 yaşıma gelmişim hala özel diye bir şeyim yok :( anladın mı? :(
O ne yazık ki ailenin uygarlık düzeyi ile alakalı bir şey. Senin yaşında birine o kadar karışıyorlar ise birinin aileni uyarması lazım.

KebapDefender

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladım ama ailesi "geri kafakı" değil ise bu duruma gayet doğal tepkiler verir, yaklaşırlar.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hm...Bir ara karşıma benim gibi birini çıkarında onunla saatlerce komplo teorisi üretelim :([DOUBLEPOST=1420909162,1420909120][/DOUBLEPOST]
Canerim dışında biri ile o kadar iyi anlaşacağımı sanmıyorum :(
Şimdi şuna açıklık getirelim. Eş cinsel misin? Erkekleri mi seversin? Yoksa kızları mı seversin? Ona göre seni bir konuşmaya ekleyeceğim için de bol bol kız var açuk saçuk :(