Beni neden TV'den aradılar?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Dün ilginç bir olay yaşadım. Birazdan diyaloga geçeceğim. Öncelikle daha önce bu şekilde bir arama olmadı. Biraz şüpheli geldi. İnternetten araştırınca da numara ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadım. Diyalog şu şekilde geçti:

- Merhaba, Mucosoft ile mi görüşüyorum?
+ Merhaba, evet. Buyrun.
- Ben Star TV'de yayınlanan Anlat Bakalım programının medya programcısıyım.
+ Evet.
- İşletme...

Bu sırada şarj bitti ve daha aramadılar. Sizce gerçek mi? Ne diyeceklerdi? Beni nasıl bulmuş olabilirler? Numaramı da pek paylaşmıyorum ama adamlar bir şekilde bulmuş. Trol olacağını da düşündüm fakat tanımadığım biri aradı ve gerçekçiydi.

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası devamını duymak ilginç olurdu bende nedense heyecanlandım. Amerika'da WhitePages gibi sitelerden kolayca telefon numarası bulunabiliyor tabi isim ve yaşanan şehir gibi bilgiler gerekebiliyor. Türkiye'de TT rehber var izin vermiş olmanız gerekiyor tabi. Herhangi bir site numaranızı paylaşmış olabilir orasını bilemem. Ama bananda gerçekçi gözüktü.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yalan. Genelde dolandırıcılık oluyor. Bende vermememe rağmen sms gelip duruyordu. Engelledim bir daha ulaşmadılar.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Değişik geldi bana. Gerçek adınızlamı hitap ettiler yoksa forum adınızla mı ?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Değişik geldi bana. Gerçek adınızlamı hitap ettiler yoksa forum adınızla mı ?
Ben birçok yerde bu ad ileyim. Ayrıca web sitem bu şekilde. Mucosoft olarak hitap ettiler. Ben de şüphelendim biraz, bir daha aramadılar.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
yeni logonu görüp büyülenmiş olabilirler

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kanka belki rastgele numara arayıp bir arayan sürekli milleti trolleten bi grup vardı bi ara şu an adını hatırlamıyorum ama o grup sürekli millete kendini TV programlarının ismini verip trollemişlerdi.Hatta WebTekno videosunda bu grupun trolüydü.Ama daha fazla bilgi verseydi belki tam emin olabilirdik.
Grubun ismini hatırlarsam buraya yazıcam :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bence tekrar arayıp linkedin veya mail adresin üzerinden iletişim talebinde bulun ve durumu açıkça izah et. Arkasında iyi bir şey olabilecek bir durum :hmm1:

Konuşmalar sırasında kayıt almayı ve her türlü duruma karşı dikkatli olmayı da unutma.

Liwany

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arayan bendim diyormuşum. xd

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dün ilginç bir olay yaşadım. Birazdan diyaloga geçeceğim. Öncelikle daha önce bu şekilde bir arama olmadı. Biraz şüpheli geldi. İnternetten araştırınca da numara ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadım. Diyalog şu şekilde geçti:

- Merhaba, Mucosoft ile mi görüşüyorum?
+ Merhaba, evet. Buyrun.
- Ben Star TV'de yayınlanan Anlat Bakalım programının medya programcısıyım.
+ Evet.
- İşletme...

Bu sırada şarj bitti ve daha aramadılar. Sizce gerçek mi? Ne diyeceklerdi? Beni nasıl bulmuş olabilirler? Numaramı da pek paylaşmıyorum ama adamlar bir şekilde bulmuş. Trol olacağını da düşündüm fakat tanımadığım biri aradı ve gerçekçiydi.
Acayip şeyler oluyor....

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Büyük ihtimal skypeden bulmuşlardır.