Beni tanımak isteyen içeri buyursun

ismkdc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar adım ismail 16 yaşındayım 1.1'den beri minecraft oynuyorum builderlıkla aram yoktur fakat pluginler teknik işler benden sorulur :) makine seciminde tercihim linux'tur her ne kadar masaüstü olmadıgı icin bazılarına zor gelsede ram kullanımından dolayı linux zaten ssh o kadar zor bir şey değil öğrendikten sonra cok kolay geliyor :) bu arada C# kodlama dili öğreniyorum orta düzey C# console biliyorum şu an orta düzeyde photoshop bilgim vardı web taraflı smf vbulletin world press joomla mybb ve daha bir cok scripti kurup kullanmışlıgım vardır meraklıyımdır.Donanım konusunda bütün kasayı söküp takabilirim.Termal macunundan tutun diğer bileşenler vs. windows bilgimde iyidir.Antivirüsler hakındaki düşüncelerim şudur en iyi antiyi bile kullanılıyo olsanız bir kere virüs yedinizmi bilgisayarınız yara alır o virüs gitse bile yaralı kalır virüs yedikten sonra en temizi formattır.Yani antivirüsler virüs bulaşmadan önce işe yarar ama illa format atamıcak durumdaysanız acın güvenli modu combofixle bi güzel taratın onarımda yapar virüsleride siler.

Sevdiğim oyunlar : Minecraft, dota2, cs 1.6 gibi oyunları severim

Kendini bir şey sanan küçüklerden nefret ederim bilgiye sahip arkadaşlar var fakat birde işin şu boyutu var photoshoptan 2 style 1 font ile logo yaptım diyip grafikerim diye gecinen var.. Mybb kurup site yaptım diyende var tabi..

Bunun dışında futbol serverim fakat bilgisayar başında cok vakit gecirdiğimden fazla oynuyamıyorum.

Kolay sinirlenebilirim fakat bilgisi benden üstün olan arkadaşlara saygı duyarım bilmediğim konuda atıp tutmam bildiğim konuda fikir paylaşımı yaparım.

Pluginciyim falan demem öyle pluginciyim diyen adamların çoğu idda ediyorum benden az bilgiye sahiptir.Plugin yaptım diyip config dosyasını editleyen var java biliyomusun diyorum? class ları editliyorum diyor.

Örnek vermek gerekirse gecen bi tanesi geldi Hackerim diyor neymiş efendim visual basic'te knight online koxp yazmış :)

Başka bi örnek vermek gerekirse gelmiş gecen 12 yaşında cocuk bakın arkadaş yaşı kücük diye dalga gecmiyorum bizde 12 yaşında olduk 16 yaşında doğmadımki ama bilmiş gecinene sinir olurum.Tabi her büyük olan biliyo diye bir şey yok adam 20 yaşında olur 12 yaşında olan ondan cok bilir akıl yaşta değil baştadır fakat yaş kac olursa olsun bilmediğin bir konuda atıp tutanlara sinir olurum :)

Bu arada chanellım linkine verim :)

http://www.youtube.com/user/ismkdc1

Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz :)

ismkdc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fazla kendini beğenmiş gibi yazmışım sanırım :embarassed:

ismkdc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium serverda oynucak arkadaş varsa ekliyebilir