Benim gibi başkası var mı

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim gibi her 20-30 dakikada bir forumu açıp bildirim, skript isteği veya herhangi başka bir konu açılmış mı diye bakan sıkıntıdan çıldırmış insanlar var mı ?D

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
eskiden yapıyodum da şimdi ne vakit kaldı ne de aktiflik. yapacak bir şey yok ./

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
forumu değil ama ekşi'yi açıp çok kontrol ettiğim doğrudur.
hiç kullanmadım o yüzden pek bir şey diyemeyeceğim

"4242" Gonyalımısın gardaşım? :D
Doğrudur hocam. Aslında o 4242'nin minik bi hikayesi var; a

eskiden yapıyodum da şimdi ne vakit kaldı ne de aktiflik. yapacak bir şey yok ./
Dimi yaa. Ben hala yapıyorum çünkü yapıcak en ufak bir şeyim bile yok. Bazen anime izliyom ama o da giderek azaldı. Bütün yeni nesil isekai animeleri bitirdim 80'e yakın animem var yani yeni animeler çıkana kadar sanırım böyle devam edeceğim. Eskiden (2020) forum daha canlıydı ama artık nedense, ne olduysa birden reklamlar geldi, gelince %80 aktif gitti sonra kalktı ama gidenlerin %1'i falan geldi :emin:

Son düzenleme:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Eskisi kadar aktif olamasam da halen günde 4-5 kez girer bir göz geçiririrm.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
hiç kullanmadım o yüzden pek bir şey diyemeyeceğim

Doğrudur hocam. Aslında o 4242'nin minik bi hikayesi var; a

Dimi yaa. Ben hala yapıyorum çünkü yapıcak en ufak bir şeyim bile yok. Bazen anime izliyom ama o da giderek azaldı. Bütün yeni nesil isekai animeleri bitirdim 80'e yakın animem var yani yeni animeler çıkana kadar sanırım böyle devam edeceğim. Eskiden (2020) forum daha canlıydı ama artık nedense, ne olduysa birden reklamlar geldi, gelince %80 aktif gitti sonra kalktı ama gidenlerin %1'i falan geldi :emin:
2016 dan beri üyeyim maalesef bende çok eski değilim ama o zaman bile bu aktiflik seviyesini rahat 1000 e katlardı :( Yapacak bir şey yok.