Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Forum Oyunu Benim Mouse'um

KarışıkTost

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
20
Puanları
110
Herkes kendi mouse'unu anlatacak. Ben başlıyorum:


sayın mouse'um sizi çıldırtmak için yaratılmıştır. oyunun ortasında birden çalışmayı durdurabilir. ama oyunun en heyecansız kısımlarında takır takır çalışır.
tekerleği çevirirken fren yaparmış gibi ses çıkartır. solda iki tane işe yaramaz tuşu vardır ve ayarlasanız bile çalışmaz. mouse'u düzeltmek için usb girişini 5 kere takıp çıkarmak yeterlidir. ama hala daha çalışmıyorsa özel gücünüzü kullanmanız gerekir. *mouse u masaya sertçe vurma* bu düzeltme olayından sonra mouse'um yarım saat boyunca dokunulmazlık kazanır. yarım saat sonra sizlere ömür olur ve tekrar aynı rutin uygulanır. sözde oyuncu mouse'udur. ayrıca tırnağınız çarpsa bile hemen kılıfı soyulur ve mouse olur RGB MOUSE, evet sadece logosu parlamaz her yeri parlamaya başlar. işte bu benim mouse'um. peki sizin mouse'unuz nasıl?
 

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
10
Puanları
20
benim mouse seninkinden fena önceden taktığım mouseler çalışıyordu fakat bu mouseyi taktım usb giriş aykıtını bozdu :) onu yapmaya çalıştım olmadı bende format atayım dedim bilgisayara windows 10 daki dosyaları silmeden format yaptım bilgisayar bozuldu Allah kimsenin başına getirmesin mouse modeli=everest sm migrostan almıştım onun yüzünden pc çöktü
 

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
10
Puanları
20
Allah bütün mouse kullanıcılarına yardım etsin ve benim yaptığım hatayı sizde yapmayın format atmayın gidin yaptırın USB giriş aygıtını
 

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
Mesajlar
103
Puanları
1,350
Benim Mouse'm
* Oyunun ortasında çalışmayı durdurabilir
* Orta tekerleği ara sıra kafayı yer çalışmaz , bazen ses ayarına karışır
* ETS 2 oynarken sürdüğüm tırdan daha fazla ses çıkarır
* DPS ayarı kendiliğinden değişir
 

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
10
Puanları
20
yok benim mouse başka bilgisayarlarda çalışıyor sadece benimkinde çalışmıyor ve mousede DPS ayarı tuşu mevcut o konuda süper bir mouse olduğunu düşünüyorum
 

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
Mesajlar
3,942
Puanları
7,400
Benim mouse belli bir sürede pil tasarrufu yapmak için kendini kapatıyor. Bu da oyun oynarken olur olmaz bir yerde kendini kapatabilir anlamına geliyor.
 

Google Amca

Kopuyor muyuz he?
Mesajlar
472
Puanları
1,160
Benim mouse çok kullanımdan aşınmaya başladı. Kablosu çok uzun everestin tepesine kadar gider. ve ıŞıQLı mIşIkLı mOvUk
 

Exkaar

YASAKLANDI
Mesajlar
635
Puanları
1,665
Benim mouse casperin masaüstü bilgisayarların yanında verdiği mouse tek sıkıntısı ne kadar temizlesemde kirli kalması, bazen takılması ama yine de seviyorum oyun oynarken uslu duruyor. :)
 

lSincapl

Nether Yerlisi
Mesajlar
2,047
Puanları
7,280
Benim mouse'um adam gibi mouse'dur adam gibi...

Sizin o süslü mouselarınıza benzemez, sabah abisi ile uyanır gece abisi ile yatar. 7/24 abisi öl diyene kadar çalışır. Tekerleği tillahına kadar döner hiç durmaz. Altında kırmızı sensör ışığı vardır ama artistliğine değil, yan bakanı kör etmek içindir o ışıkları. Kablosu ömründen uzundur, 2 sokak dolaşır yine de pc'ye bağlanır o kablo. Vurarım döverim ses etmez, abimdir döver de severde der. Dandik mouselar gibi çalışmak için altına don giymesine gerek yoktur, mousepadi olmadan da dağda bayırda havada suda her türlü çalışır. Driver falan bunlar ile adamı uğraştırmaz bilgisayara höt dedimi anında bilgisayar mouse okur cd'ye falan kalmaz. Yaaa işte böyle bir mouse benim ki, parmağımın izini doğum lekesi diye taşır vücudunda benim mouse'um. Destursuz lafı ağza alınmaz, haberiniz olaaa.
 

CharacterKill

I love you 3000.
Mesajlar
265
Puanları
1,340
Mouse'umun içinden ne olduğunu anlamadığım pislikler çıkıyor.
Ortasındaki tekerlek sapıtıyor, yukarı yapıyorum aşağı gidiyor.
Işıqlı mışıqlı ama ışıqlar sapıtıyor.