Benimle "1.6.4 Pixelmon" oynayacak 18 yaş ve üzeri oyun arkadaşı arıyorum!

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk olarak kendimi tanıtayım ismim Gülser tahmininiz üzerine kızım, 95 doğumluyum haliyle oynadığım pek çok serverda yaşıtım pek kimse olmuyor...
1.6.4 pixelmon modlu türk bir serverda oynuyorum fakat yaş ortalaması maalesef 15-16. Lise son sınıf öğrencisi olarak kendimden küçük çocukları fazla yılışık ve terbiyesiz buluyorum.. Mümkünse benim yaşlarımda daha önce Pixelmon modunu kullanmış bir oyun arkadaşı arıyorum..

BugraAkyurek

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
15 yaşındayım ama pixelmonu iyibiliyorum istiyosan oynyalım

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki fakat şimdiden söyleyeyim ben bu sene lys ye gireceğim o yüzden de durmadan bilgisayar açamam bazende sadece ders çalışmak için açıyorum. Skype açar açmaz gel oyuna bilmem ne yazarak beni rahatsız etmezsen sevinirim şimdiye kadar kendimden küçük kiminle oynadıysam hep rahatsız oldum kafamı ütülemekten başka bir şey yapmadılar...

emrebolat123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bende pixelmon oynaya bilrim yas 18 ygs hazırlık var bndede :D hamanchi ile oynanılacak galiba

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hayır pokecraft.nitrado.net serverin ipsi

omer64

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
19 yaşındayım adım ömer pixelmondan ii anlarım aynn bnde giremem bnmde lys var bu yıl istersen oynayalım 2miz bana özelden pm at istersen skype: omercamci_64

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
8 ay sonra seninle oyun oynamaya hak kazanıyorum :p

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
18 yaşındayım çocuk muhabbetleri yapmayi sevmem ama :D coktta ciddi değilim bi kac kez pixelmon oynadım az cok biliyorum bana oynamayı tam olark öğretebilirisin ... öğrenmem uzun sürmez :)
Premium var sıkıntı olmaz :)pixelmon haricinde başka modlarıda oynayabiliriz :)

Son düzenleme:

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Doğruyu söylemek gerekirse öldürseniz daha da türk serverlarında pixelmon oynamam ben...

Dipnot: Fikrim değişti pams harvestcraft ve hunger overhoulla skyblok oynamak daha bir çekici geliyor bana..

WHİTEFANG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
dediğim gibi her türlü oyuna uyum sağlarım birlikte oynayabiliriz lise son sınıf öğrencisiyim fazla pc açamam ama sana ayak uydurabilirim gibi :)

mahtosan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Oynarım Yaş 17 nitrado dan serverim var her türlü modlu server açarım skype ekleyebilirsin:mahtosan1990

Thedjwcc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
pixelmon oynayacak olan 11 12 yaşında ark aranır

Skype Buckzor4