Benimle minecraft sunucusu açmak ister misin? --

gkngrbz016

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım
Gökhan
Yaşım
21
Oynadığım Oyunlar
minecraft
Arkadaşlar herkese selamlar.
Yaklaşık 10-11 sene önce falan sunucu açma işlerine girdim. Şuanda yaşım 21. Son sunucumu 2017 yılında kapattım bazı sebeplerden dolayı şuanda aklıma geldi birden dedim neden bir sunucu daha açmıyorum? Kendime bir ortak arıyorum, aradığım kişi benden küçük olabilir hiç problem değil bizde küçüktük :D Neyse kısacası finansal olarak ortak olacağım kişiden bir şey istemiyorum. Bu işleri bırakalı uzun zaman olduğundan dolayı minecrafttaki çok şeyi unuttum plugin oyun içi komutları vs. Aradığım kişi o işlerden anlayan biri olması şart. Dolandırılma konusuna geleyim. Zaten gelmişim 21 yaşına kimsenin hakkına girecek değilim beraber yapacağız beraber kazanacağız herşeyimiz eşit olacak.
Evet bu kadardı benimle beraber iş yapmak isteyen ulaşabilir. İyi forumlar.

boralol

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba birlikte açabiliriz discordum ! RealBoraLOL#8392

ofsng

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 10-11 sene önce falan sunucu açma işlerine girdim. Şuanda yaşım 21. Son sunucumu 2017 yılında kapattım bazı sebeplerden dolayı şuanda aklıma geldi birden dedim neden bir sunucu daha açmıyorum? Kendime bir ortak arıyorum, aradığım kişi benden küçük olabilir hiç problem değil bizde küçüktük :D Neyse kısacası finansal olarak ortak olacağım kişiden bir şey istemiyorum. Bu işleri bırakalı uzun zaman olduğundan dolayı minecrafttaki çok şeyi unuttum plugin oyun içi komutları vs. Aradığım kişi o işlerden anlayan biri olması şart. Dolandırılma konusuna geleyim. Zaten gelmişim 21 yaşına kimsenin hakkına girecek değilim beraber yapacağız beraber kazanacağız herşeyimiz eşit olacak.
Merhaba hala ortak arıyorsanız ben sizinle çalışabilirim sunucu kurmuşluğum var minecraft hakkındaki çoğu şeyi biliyorum benimle instagramdan iletişime geçebilirsiniz @ofsng

BlueDawn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Reis hayla birilerini arıyorsan gelebilirim canım sıkılıyor zaten minecrafttaki çoğu şeyi biliyorum pluginlerin çoğunuda az biraz biliyorum
Discord: BlueDawn#1604