Benle oynamak isteyen varmı?

çılgınoyuncu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhabalar ben minecraftı sizler gibi çok seviyorum ama tek başına oynayınca çok sıkıcı oluyor benle oynamak isteyenler varsa yorum atabilir bu konuyo skypemi vericem bana ordan ulaşabilirsiniz arkadaşlar skype adım:ilhan turco

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konuları doğru yere açın. Konunuz tasinmistir. Bir dahaki sefere uyarı alabilirsiniz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yaşini hobilerini söyleyip kendinden bahsederken oyun oynamak için arkadaş bulursun bu arada ben yorum attım.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çılgınoyuncu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yaş 9 biraz küçüğüm oynamak isterseniz skype hesabı orda hamachili server kurdum isterseniz gelebilirsiniz skypeden beni ekleyenlere söylicem hamachi serveri
madencilikte, savaşta,bunlarda iyiyim ama yapı kurmada e işte yani evimiz iyi olcaksa ben yapamam sonra devrelere gelelim ondan da eh işte ama bana konuyu anlatırsanız yardımcı olurum tabi devrede böyle işte isteyen oynayabilir benimle

BerkayTacal

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yaş 9 biraz küçüğüm oynamak isterseniz skype hesabı orda hamachili server kurdum isterseniz gelebilirsiniz skypeden beni ekleyenlere söylicem hamachi serveri
madencilikte, savaşta,bunlarda iyiyim ama yapı kurmada e işte yani evimiz iyi olcaksa ben yapamam sonra devrelere gelelim ondan da eh işte ama bana konuyu anlatırsanız yardımcı olurum tabi devrede böyle işte isteyen oynayabilir benimle
benimde yaşım 12 ama şu an skypesiz oynayabalirsek sevinirrim çünkü mik rofonum bozuldu

çılgınoyuncu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
zaten skypede mikrofonlu ben olamam çünkü benimkide bozuk ama skypeden yazarak olabilir eklersen beni daha ayrıntılı yazabilirim sana[DOUBLEPOST=1406303922,1406303689][/DOUBLEPOST]arkadaşlar lütfen foruma mesaj yapmadan beni eklemeyin çünkü tanımıyorum reddetiyorum ban forumdan yorum atın ben de anlim anlayışınız için teşekkürler