Beraber büyüteceğimiz bir sunucu

mrgaden

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım
Valeskø
Yaşım
24
Oynadığım Oyunlar
Minecraft, GTA
Selam arkadaşlar adım Valeskø yaşım ise 24.

Çok uzun zamandır oynuyorum Minecraft'ta ve bir sunucu açmak istiyorum. Ama öyle profesyonel şeylerle artık uğraşmak istemiyorum. Evet bir dönem yönettim.

Her yaş grubundan arkadaşlarım dahil olabilir. Survival olarak takılırız, ticaret yaparız. Conconcraft tarzı bi yapısı olur. İlk başlarda aternos ile başlarız daha sonra kişi sayısı toplam 50 üstüne çıkarsa ben host satın alabilirim. Herhangi bir ücret vermenize gerek yok. Discord linkini ben buraya bırakırım. Girersiniz konuşuruz. Hepinizi bekliyorum.

Ek olarak sadece Minecraft değil, başka oyunlara falan da gireriz.

Link /43tx7KGUvv

Son düzenleme:

Niyus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
dc linki gg olmuş
Selam arkadaşlar adım Valeskø yaşım ise 24.

Çok uzun zamandır oynuyorum Minecraft'ta ve bir sunucu açmak istiyorum. Ama öyle profesyonel şeylerle artık uğraşmak istemiyorum. Evet bir dönem yönettim.

Her yaş grubundan arkadaşlarım dahil olabilir. Survival olarak takılırız, ticaret yaparız. Conconcraft tarzı bi yapısı olur. İlk başlarda aternos ile başlarız daha sonra kişi sayısı toplam 50 üstüne çıkarsa ben host satın alabilirim. Herhangi bir ücret vermenize gerek yok. Discord linkini ben buraya bırakırım. Girersiniz konuşuruz. Hepinizi bekliyorum.

Ek olarak sadece Minecraft değil, başka oyunlara falan da gireriz.

Link /43tx7KGUvv

GreenChck

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biz ekip olarak vds kiralayıp kendi başımıza oynuyoruz .10-15'i buluyor kişi sayısı. Sizin de ekibiniz var ise ortak bir sunucu kiralayıp oynayabiliriz. Her türlü sunucu işiyle ben uğraşırım.