Beraber oynayabileceğim kişi(ler) arıyorum

Z3Rostfx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hilesiz, trolllük yapmadan oynayacak 13 yaş üzeri oynamak isteyen varsa aşağıya yazabilir.
17 yaşındayım, sesli konuşamam, 10 yıldır minecraft oynuyorum tecrübeli biriyle oynamayı daha çok isterim tabii ki.
Hamachi ya da aternos gibi imkanlar ile server kurabilirim.

Z3Rostfx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
java edition var o sürümle uyumlu mu bilmiyorum (edit: oynanamıyormuş kusura bakma :( )

KadirBeyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba bizim survival ekibimiz var 2 gün oldu başlıyalı daha evlerimizi yapıyoruz bazı şartlarımız var ilk olarak aylık 10 tl verebilmen gerek diğer şartları belirtmişsin karşılanıyor zaten discord ꏬ KadirQ#8518

Quanto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival-RolePlay tarzı bir server kurmak üzere bir yola başladım. Aslında kendime bir konu da açtım ancak, senin konunu da görmezlikten gelmem.
Ben de uzun zamandır minecraft oynuyor(dum) 1.8 sürümünden sonra bek girmedim denebilir ancak, kalkıştığım bu yola devam etmek için arkadaşlar bulmak istiyorum.
Dilersen, arkadaş olabilir, server'ı birlikte kurabiliriz. Tabi ki yalnızca ikimiz olursak, uzun bir zaman alacağı için farklı insanlar da bulmaya calışacağım :D

Discord : QuantØ#5677

alfacelo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hilesiz, trolllük yapmadan oynayacak 13 yaş üzeri oynamak isteyen varsa aşağıya yazabilir.
17 yaşındayım, sesli konuşamam, 10 yıldır minecraft oynuyorum tecrübeli biriyle oynamayı daha çok isterim tabii ki.
Dostum Merhaba ! Minecraft Oynayacak Birilerini Aradığını Gördüm. Bir Projem Mevcut. Eğer ki Benimle İletişime Geçmek İstersen Discordumu Buraya Bırakıyorum. Biraz Bahsetmek Gerekirse Ortaçağ'ı Esas Almış Bir Roleplay Sevdası Peşindeyim. Detayları Konuşmak İsterim. Umarım Bana Geri Dönersin :) Görüşmek Üzere !
Discord = alfacelo#1592

kaos78

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba bende oyun arkadaşı arıyorum istersen birlikte minecraft sonoyuncuda veya farklı serverlarda minecraft oynıyabiliriz