Beşiktaş Ne Yaptın Sen?

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dün Beşiktaş Porto'ya tam 3 gol salladı, yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? Porto ne kadar eskisi kadar iyi olmasa da halen Beşiktaş dan iyi fakat Beşiktaş bence bu maçta seviye atladı, ne kadar büyük bir takım olduğunu ortaya koydu. Sanki sahada çok büyük bir takım var gibiydi. Helede o Cenk Tosun'un attığı mükemmel gol, Talisca'nın kafa golü, Babel'in golü ve performansı :D Birde Pepe'nin mükemmel defansını da koyalım içine. Seviliyorsun Beşiktaş <3

Bu zafer tüm Türk futbolunun zaferidir, sonuçta biz bir Türk takımıyız.

Bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?​

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
''Oksijeni bilmem ama BEŞİKTAŞ şart''

YunusEmreKarsli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaş gerçekten büyük bir iş çıkardı, umarım "Sekiztaş" demek yerine bu gururun hepimizin olduğunu anlar insanlar :D

ExS

En iyi cevaplar
0
Bu gün çaylar benden beyler :cay:

ExS

En iyi cevaplar
0
şu an Galatasaray iyi gidiyor ama hadi bakalım, Beşiktaş'ın yanındayız (Çok büyük Beşiktaş sevdalısıyım) :D

Şampiyonlar liginde belki ama spor toto süper liginde asla :)
Ne? Şampiyonlar liginde gücümüzü gösterirsek zaten süper toto süper ligde garanti şampiyonuz :) Yani stsl deki takımlarla şampiyonlar ligindeki takımlar bir değil dostum. Bu sene şampiyon olursak sana güzel bir mesaj yollayacağım :)

YunusEmreKarsli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım pek iyi okuyamıyorsunuz, ben şampiyonlar liginden stsl daha üstün gibi bir şey demedim. Sezon sonunda kimin şampiyon olucağını görüceğiz. Ayrıca şampiyonlar liginde çok büyük başarılara imza atıcağınızı düşünmüyorum, çeyrek final belki.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bir de bjklilerin "porto'yu yenen ilk türk takımı bjk" demesi kadar saçmaydı hayat...

ExS

En iyi cevaplar
0

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İnsanların birbirini kıskanması kadar saçmaydı hayat...
fanatik galatasaraylıyım, ülkeme yararı olan bir türk takımını kıskanmam mümkün değil.
porto ya 3 atmaları ve yenmeleri, "portoyu yenen ilk türk takımı" olmalarını sağlamaz çünkü bjk den önce yenen vardı.

ExS

En iyi cevaplar
0
fanatik galatasaraylıyım, ülkeme yararı olan bir türk takımını kıskanmam mümkün değil.
porto ya 3 atmaları ve yenmeleri, "portoyu yenen ilk türk takımı" olmalarını sağlamaz çünkü bjk den önce yenen vardı.
Ben zaten onu savunmuyorum, ama bazıları gerçekten kıskanıyor. Her neyse bende Galatasaray'ın zamanında çok büyük işler yaptığını kabul etmek zorundayım. Real Madrid gibi bir takım ecel terleri döktürdü, az daha yeniyordu.

Ben ilk kez Beşiktaş yendi demedim.