BestNetwork.Nitrado.Net HILELI HILESIZ FACTION Efsane Sistemler

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bestnw.JPG

Öncelikle hepinize merhabalar. Bu gün 2 haftadır açılmış olan faction sunucumu hepinize sunacağım. Sunucumuz hakkında bilgilere hemen geçmek istiyorum iyi forumlar.
BİZKİMİZ.JPG

Ben ve arkadaşlarım sizlerin lagsız bir ortamda en iyi düzeyde oynaması için çalışıyoruz. Her daim sizin lagsız sizin botsuz bir oyun oynamanız için sizin istekleriniz için bu işi yapmaktayız. Hub yaptık ama neden siz istediniz diye! Hileli faction yaptık niye siz istediniz diye.

yetkililer.JPG

⦓ KURUCU ⦔ ✸ ESC4P3TR ✸ Fatih ✸ Kendisi sunucuda lagsız ve botsuz ortamı yapmak ile uğraşan, bütün gününü sunucuda geçiren tek kurucudur. Server kurma hakkında bir sürü bilgisi vardır ve bu işler sonucunda bu sunucuyu açmıştır.
⦓ ADMIN ⦔ ✸ DolunaySelfisi ✸ Diyar ✸ Kendisi build konusunda çok başarılıdır. Sunucuya yeni buildler yapmaktadır. Admin olarak oyun oynasa bile genellikle chatla, buildlerle alakası bulunmaktadır.
⦓ MOD ⦔ ✸ emre ✸ Emre ✸ Kendisi chatle çok iyi iletişimi kurar. Bütün herkes ile konuşur herkesi chatta mutlu eder. Chatta mutlu olan birisi sunucuyu neden bıraksın ki diyerekten her daim chatta aktif bir moderator'dür.
sad.JPG

IP ADRESI : BestNetwork.Nitrado.Net
OYUNCU KAPASITESI : 26 kişi ( Artarsa arttırırız)
NE KADAR ACIK KALACAK : Simdilik 3 Aylık aldım süresi bitince tekrar 3 aylık alıcagım.
ONLINE OYUNCU SAYISI : Az arkadaşlar desteğe ihtiyacımız var

Arkadaşlar bir sürü sistem bulunmakta sunucudan kareleri aşşagıya koyuyorum HUB sunucudur ancak sadece factions + hileli + hilesiz acıktır bu yuzden factions kısmına yazdım ileride diğer sunucularıda açmayı dusunuyoruz oynamak isteyenler yukarıda ip adresi mevcuttur. aciksiz bugsuz sunucudur 7/24 aciktir. Tavsiyelerinizi konunun altına mesaj atarak bana bildirebilirsiniz çogu yere reklam verdim /vote sistemide mevcuttur. Ayrıca sunucu doldugu zaman günde 1 kere madeneventi yapmaktayım haftada 1 kere sunucu doldugunda vip çekilişi yapmaktayım. Benden başka yetkili yardır yukarıda listesi mevcut. Websitemiz yakında acılacaktır iyi günler iyi eğlenceler dilerim.

IP ADRESI : BestNetwork.Nitrado.Net
OYUNCU KAPASITESI : 26 kişi ( Artarsa arttırırız)
NE KADAR ACIK KALACAK : Simdilik 3 Aylık aldım süresi bitince tekrar 3 aylık alıcagım.
ONLINE OYUNCU SAYISI : Az arkadaşlar desteğe ihtiyacımız var
görüntüler.JPG

Lobi
2018-04-27_16.04.26.png

SPAWN
2018-04-27_16.04.42.png

KASALAR
2018-04-27_16.04.48.png

Katliam
2018-04-27_16.04.56.png

ORMAN
2018-04-27_16.05.13.png

ARENA
2018-04-27_16.05.03.png

LAPİS
2018-04-27_16.05.24.png

LAPİS 2
2018-04-27_16.05.55.png

VİPHAMMADDE
2018-04-27_16.06.11.png

MADEN EVENTİ
2018-04-27_16.06.19.png

HAMMADDE
2018-04-27_16.06.39.png

RÜTBELER

2018-04-27_16.12.18.png

Ekli dosyalar

• 2018-04-27_16.06.19.png
    2018-04-27_16.06.19.png
    637.8 KB · Görüntüleme: 754
  • 2018-04-27_16.06.23.png
    2018-04-27_16.06.23.png
    351.8 KB · Görüntüleme: 947
Son düzenleme:

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni kötü dicemde ortada bir düzen yok. Konuyu düzenleyin Başarılar.

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni kötü dicemde ortada bir düzen yok. Konuyu düzenleyin Başarılar.
forumlarda yeniyim sayfa düzenini nasıl yapıcagımı bilmiyorum neyin kalın neyin altı çizili olarak yazdıgını bilmiyorum kendime ait bir tasarımcım yok yada tasarım yapmayı bilmiyorum ondan bu şekilde yapmak zorunda kaldım yoksa diğer tanıtımlara baktıgımda onlar gayet düzenli ama ben nasıl yapıcagımı bilmiyorum

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"HILELI ✠ HILESIZ "
hile kullanmak serbest mi yani?

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu maplerini değiştirmelisin dostum.Çoğu daha önce kullanılan mapin aynısı.

ImpulseV22

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu maplerini değiştirmelisin dostum.Çoğu daha önce kullanılan mapin aynısı.
Çoğu dediğin sadece spawn ? :D
[automerge]1525115567[/automerge]
yeni nesil morq ne beklyn

bu arada sunucu adı OP
Neden yani milletin sunucusu opfaction veya opskyblock olunca sanırım size batıyor opskyblock vardır mesela normal skyblock vardır adamların kendi tercihi ve millete sürekli laf atıyorsun forumda veya forumlarda adamlar emek veriyor ve online kazanıyor o zaman sen bi sunucucu 1.7 den çıkar öyle laf yap.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Çoğu dediğin sadece spawn ? :D
[automerge]1525115567[/automerge]

Neden yani milletin sunucusu opfaction veya opskyblock olunca sanırım size batıyor opskyblock vardır mesela normal skyblock vardır adamların kendi tercihi ve millete sürekli laf atıyorsun forumda veya forumlarda adamlar emek veriyor ve online kazanıyor o zaman sen bi sunucucu 1.7 den çıkar öyle laf yap.

Bak şimdi öncelikle bir sunucuyu sürümüne göre yargılayamazsın. Fakat ben maalesef ki üzülerek söylüyorum ki ben bir sunucuyu hileli veya hilesiz olarak yargılayabilirim. Ben sunucuya op demedim sunucu adına OP dedim kusura bakmada konuya girmeden önce şu başlığı okuduğumda yine üzülerek söylüyorum ki biraz ön yargı ile giriyorum çünkü BestNetwork düşünülmeden koyulan "biz en iyisiyiz" tarzı anlamlar çıkan bir isim ve hileli faction, opskyblock gibi türlerinde sadece oyuncu çekmek ve oyunculara istediği zenginliği verip heveslerini kaçırmak için var olduğunu düşünüyorum tamam bir ara opfaction falan vardı kolaylık ile değil de değişik tarzda sistemler ile öne çıkıyordu katman kayaları base patlatmalar falan filan onlar güzeldi çok yakın arkadaşlarım da açmıştı hatta ben bunları destekledim araştırabilirsin milletin sunucusu bir şey olunca bana batmıyor direk bu community'e batıyor kitlenin kalitesi düşüyor benim için sorun yok hava hoş başlık dikkatimi çekti girdim yorumları okudum konuyu okudum ve forumda bulunan özgürlük hakkımı kullanarak yorum yaptım. Yani kimseye laf attığım yok sunucu sahibi zaten kendince cevap vermişken konuyu kapatmışken sen daha niye cevap yazıyorsun? Tahmin edeyim özgürlük hakkını kullandın. Fakat dikkat et özgürlük hakkının da limitleri var, kimseye egoistsin emek hırsızısın herkesi eleştiriyorsun herkese laf atıyorsun diyip laf atamazsın. Peki benim böyle bir şey yazmam da sana batıyor herhalde o yüzden cevap yazmışsın, kedinle çelişme bir daha lütfen olur mu? öyle batıyor falan diyorsun ya hani. Adamlar emek veriyor da ben vermiyor muyum girip baktın mı bir kez olsun sunucuma? Gir bi' konuya bak sonrada gir bi' sunucuma bak ondan sonra konuş sen. 1.7 olayını da pek çok kez açıkladım tekrar açıklıyorum ben maalesef ki sizin yaranmaya çalıştığınız yeni nesil sunuculardan değilim. Sunucumu yaklaşık 2.5 yıl önce açtım ve açtığım sıralarda 1.7-1.8 en yaygın sürümdü ve bu sürüm en mantıklı sürümdü çünkü son sürüm ya 1.8 ya da 1.9 falandı ve bende herkes gibi 2 sürümden girilmesini isteyip 1.7-1.8 açmıştım. Daha sonrasında veri kaybı olmasın diye sürüm yükseltmedim şimdide bu yüzden yükseltmiyorum çünkü yükseltirken bazı uyumsuz eklentilerimiz sorun çıkarıyor ve veri kaybı yaşanıyor. Bu yüzden sürüm yükseltmiyorum, peki niye dersen çünkü ben oyuncularımın emeğine değer veriyorum. Senin bildiğin sürekli resetlenip telafi dağıtılan OP sunuculardan değilim kısaca. Yani defalarca açıkladığım olayı tekrar açıklattırdın bana helal olsun. Yazıyı zaten sonuna kadar okuyacağını düşünmüyorum ama belki okursun da bir şeyleri anlar öyle cevap yazarsın diye yine forumdaki mesaj yazma özgürlüğüm ile uzun uzun yazıyorum rahatsız oluyorsan rapor edebilirsin fakat şu mesajımda hiçbir kural ihlali olduğunu düşünmemekteyim.

BytRue

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Baslikta +50 yaziyor ama slot 26 onu cozemedim