BestSurvivalTR.nitrado.net | fb.com/bestsurvivaltrmc (1.7.x)

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Abi anladığım kadarıyla skript ( kesin yanlış yazdım) yazabiliyorsun stone kırınca 10 tanede 1 gibi bir oranla xp drop düşebilir mi?
Hayır, doğru yazdın da öyle biraz fazla kolay olmaz mı? :)

Artık şehrin içinde de /tpa komutunu kullanabiliyorsunuz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

DarkAnqel34

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
TEK SORUN BOYLE GÜZEL SUNUCULARA AZ İLGİ GÖSTERİLMESİ 8 KİŞİ VARDI GİRDİM NEDEN BU KADAR AZ ÇÜNKÜ DÜZGÜN BİR TEKLAM YAPMAMIŞSIN LÜTFEN REKLAMI İYİ YAPAN BİR KİŞİDEN OGREN EMİN OL BU SW FULL ÇEKER FAZLASINI HAK EDİYOR /SAT KOMUDU HER SW DE YOK

dogidogi13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır, doğru yazdın da öyle biraz fazla kolay olmaz mı? :)

Artık şehrin içinde de /tpa komutunu kullanabiliyorsunuz.
Hiç o yönden bakmamıştım haklısın :alay:[DOUBLEPOST=1430252670,1430252612][/DOUBLEPOST]
TEK SORUN BOYLE GÜZEL SUNUCULARA AZ İLGİ GÖSTERİLMESİ 8 KİŞİ VARDI GİRDİM NEDEN BU KADAR AZ ÇÜNKÜ DÜZGÜN BİR TEKLAM YAPMAMIŞSIN LÜTFEN REKLAMI İYİ YAPAN BİR KİŞİDEN OGREN EMİN OL BU SW FULL ÇEKER FAZLASINI HAK EDİYOR /SAT KOMUDU HER SW DE YOK
Aynen kardeşim haklısın bende sunucuda bugün oynamaya başladım ama tek sıkıntı az kişi var yani kısacası chat çok sessiz...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Reklam konusunda sıkıntılar yaşıyorum, haklısınız.[DOUBLEPOST=1430318577,1430274963][/DOUBLEPOST]Lifetime (süresiz) VIP satışları eklenmiştir, yani VIP sadece bir kere satın alırsınız ve sonsuza kadar hesabınızda VIP özellikleri yüklü olur.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bugün 18.45'te DonorVIP çekilişimiz olacaktır (1 günlük)!

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunda olanlar nickini yazsın :) bnimki Enderman_guy

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
19.00'da sonuçlanacak olan DonorVIP çekilişimize buraya tıklayarak katılabilirsiniz, yapmanız gerekenler sadece gönderiyi beğenip mc.bestsurvivaltr.net'teki kullanıcı adınızı yorum olarak bırakmak. Kazandıysanız Türkiye saatiyle tam 19.00'da sunucuda olduğunuz taktirde hesabınıza DonorVIP yüklenecektir, bol şans!

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun bugün ilk haftası olduğu için oyun içerisinde birçok etkinlik düzenleyeceğiz; oyuncularımıza duyrulur.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bu hafta içerisinde 2 tane Rehber alınacaktır. Aradığımız tek şart oyuncularla arasını iyi tutması (online süresi yüksek olan adaylara öncelik olabilir).

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Rehber Cumartesi günü seçilecektir.
Rehber nedir/kimdir?
Oyunculara bilmedikleri veya /sss'te bulamadıkları bir konuyu açıklarlar, chatte Yönetici yetkilerine sahiplerdir (örneğin chati kapatıp duyuru yapmak gibi). Rehberler Admin Sohbet Kanalını görme iznine sahiplerdir; örnek oyuncudur, Yönetim Ekibinin sağ koludur.