BETACRAFT Modlarından azar işittim !

Alicanbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fazla değil daha 5 dk. önce
SkyBlock serverinizde saçmalığa bakın ki serbest olan tp tuzağını yiyip MODLARINIZDAN "TP TUZAĞI SERBEST ONA DIKKAT EDIP DE OYNA O ZAMAN SENDE" vb. şekilde resmen azar işittim tp tuzağı serbest okey ama azar işitme konusunda ki yorumum sizi gözlerden düşüren bi hareketti :/

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
pek azar gibi gelmedi modlar sana izah etmiş.
ki en büyük hata sende kuralları okumadan sunucuda oynarsan bu gibi durumlar çok normal​

Mchero

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunda, azar v.b içerik göremiyorum normalce açıklamış.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi burada bahsetmiş olduğun azarlanma yetkilinin "... Buna dikkat ederek oyna" demesi mi oluyor ? Belki de sonuna "sende" kelimesini eklemeseydi bu seni azarlanmış olarak hissettirmeyecekti fakat burada cümlenin yapısına dikkat etmen gerekiyor. Kelimeleri ele aldığın zaman cümlede "TP Tuzağı yasak değil senin de bunu dikkate alarak oynaman gerekiyor" anlatılmak istediğini gayet anlamış olman gerekiyor.

Alicanbaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi burada bahsetmiş olduğun azarlanma yetkilinin "... Buna dikkat ederek oyna" demesi mi oluyor ? Belki de sonuna "sende" kelimesini eklemeseydi bu seni azarlanmış olarak hissettirmeyecekti fakat burada cümlenin yapısına dikkat etmen gerekiyor. Kelimeleri ele aldığın zaman cümlede "TP Tuzağı yasak değil senin de bunu dikkate alarak oynaman gerekiyor" anlatılmak istediğini gayet anlamış olman gerekiyor.
Dostum orda sadece dediğinden bahsetmek istedim örneğin bana "Git kuralları oku yıl 2019 oldu çocuk gibi tp tuzağından şikayetçi mi oluyosunuz!?" da dedi ama bunlardan bahsetmemek benim hatam :/

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Dostum orda sadece dediğinden bahsetmek istedim örneğin bana "Git kuralları oku yıl 2019 oldu çocuk gibi tp tuzağından şikayetçi mi oluyosunuz!?" da dedi ama bunlardan bahsetmemek benim hatam :/
az hort gibi oluyor ama sen kendi hatanı kendin söylüyosun Git kuralları oku yıl 2019 oldu demiş kuralları okumadan sohbetten spam yaparsan modda haliyle sinirlenir ve sana biraz çıkışır.

justVales

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
fazla değil daha 5 dk. önce
SkyBlock serverinizde saçmalığa bakın ki serbest olan tp tuzağını yiyip MODLARINIZDAN "TP TUZAĞI SERBEST ONA DIKKAT EDIP DE OYNA O ZAMAN SENDE" vb. şekilde resmen azar işittim tp tuzağı serbest okey ama azar işitme konusunda ki yorumum sizi gözlerden düşüren bi hareketti :/
bunları sana söylen modaretör bendim oyun adım TheVales ve burda insanları yanlışa çarpıtıyorsun alttaki kurduğun şu cümle "Git kuralları oku yıl 2019 oldu çocuk gibi tp tuzağından şikayetçi mi oluyosunuz!?" böyle bir şey söylemedim rezil olmamak için yalanlar söyleme başlıyorsun seni kınıyorum.