Beyler bayanlar !

hasanokkilata

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konuma göz attığınız için teşekkürler, ben arkadaşlarımla wifi bağlantısı olmadan minecraft pe oynamak istiyorum. Bunun hakkında bir sürü şey okudum kafam allak bullak oldu. Deneyip yapabilen kesin bilgileri olan arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar buradan anlatabilir mi acaba?

kraltr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende android kullanıyorum böle bişi varmı?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Elimdeki bilgilere göre Wi-Fi olmadan PE(multiplayer) oynamak imkansız.Google amcanıza sorun neyim ben Yandex mi?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Konuyu rapor etmiyorum konu adini konuyla ilgili yaz " beyler bayanlar, acill bakin" tarzi konubasliklari yasakdir baslik konuyla ilgili olmalidir en kisa zmnda duzeltin...

Sorunuza gelince bildigim kadariyla siz swye girip gercek ipnizi ( ip chicken dan bakabilirsin ) arkadasiniza atar oda external serverda o ip ye girerse siz oyundayken oda girebilir :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Konuyu rapor etmiyorum konu adini konuyla ilgili yaz " beyler bayanlar, acill bakin" tarzi konubasliklari yasakdir baslik konuyla ilgili olmalidir en kisa zmnda duzeltin...

Sorunuza gelince bildigim kadariyla siz swye girip gercek ipnizi ( ip chicken dan bakabilirsin ) arkadasiniza atar oda external serverda o ip ye girerse siz oyundayken oda girebilir :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o değil mobile data ile mcpe oynanılmıyor onu diyor