beyler yardım!

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
pc min kulaklığından çok cızırtı geliyor kulaklığı değiştirdim ama hala çok cızırtı geliyor ses ses kartında sorunmu var acaba:( ağar ses karında ise sorun nasıl düzeltebilirim

yeni ses kartı almakta pek istemiyorum

blackicekadir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kulaklıgı taktıgın girişle ilgili olabilir benimde telde kablo oynadığında oluyor

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kulaklığın jakı kıvrılıp kalıyor ise ondan cızırtı yapıyor olabilir ya da tam takamıyorsun. :D Saygılar.

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O sorun genellikle jakın yerine tam oturmamasıyla oluyor jakını kontrol edebilirsin ve ya giriş yerini.

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O sorun genellikle jakın yerine tam oturmamasıyla oluyor jakını kontrol edebilirsin ve ya giriş yerini.
peki arkadada bi jak var ona takıyorum kulaklık olarak tanıtıyorum pc ye ama ses gelmiyor arkadaki jakı hiç kullanmadım neredeyse arka taraftaki jakındamı sorunu var acb?

blackicekadir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kulaklıklarını ı başka bi cihazda dene

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki arkadada bi jak var ona takıyorum kulaklık olarak tanıtıyorum pc ye ama ses gelmiyor arkadaki jakı hiç kullanmadım neredeyse arka taraftaki jakındamı sorunu var acb?
Tam olarak bilmiyorum ama denediğin jak girişi mikrofon için olmasın bir keresinde bende öyle bir yanlıgıya düşmüştümde mikrofon yerine takmıştım kulaklığın bozulduğunu düşünmüştüm.

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam olarak bilmiyorum ama denediğin jak girişi mikrofon için olmasın bir keresinde bende öyle bir yanlıgıya düşmüştümde mikrofon yerine takmıştım kulaklığın bozulduğunu düşünmüştüm.
-_- Ren körü değilim doğru yere takıyorum