Bi baksan lütfen yardımınız lazım :(

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben FTB yada normal minecraft a mod yükledigimde
Resim katamadim ancak anlamsiz bir şekilde aynen şu hatayı veriyor.

There was a fatal error starting up minecraft and FML
Minecraft cannot launch in it's current confuragition
Please consult the file C:/Usesrs/Pcismi/Desktop/Ultimatelminecraft/ForgeModloader-client-0.log for further information

NE Olur bari okadar ugrasip yazmamin hatrina biri söylesin :( :(...

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
banada aynısı oluyor :(

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
off hiç kimsede söylemiyor neden ya :( herkes alır oynar kafası rahat söylemezler onların basına ya gelse :( deilmi miner :(

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 kisi olduk :( hala kimse yardim etmio off neyapcaz acaba forge mi bozuk filanmi ya anlamadim :(

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
beyler forge mod loader
indirerek deneyelim

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
yada tekkit oynayalım

lesnty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorunu çözebiliriz ama daha ayrıntılı bilgi vermen lazım birde bu yazdıklarını google a yazıp arattınmı yabancı sitelerde belki bulursun cevabını

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanki baktim ancak bulamadim bilmiyorum belki benim salaklıgımdır ancak bulamadım üzgünüm bu arada resim katmasını bilseydim emin ol katardım denedim ancak beceremedim :(

lesnty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam şöyle yapalım ozaman ultimate mod paketini komple sil ftb launcherda private packs diye bir sekme olacak oraya gir çıkan kutucuga ultimate yaz ve ultimate pack in son versiyonunu indir yani v.0.1.3 olanı daha sonra atmak istediğin modları edit mod pack kısmından add mod diyerek ultiamte packe yükle eğer optifine yüklüyorsan jar mods kısmına yükle yüklediğin modların son sürümünü kullandığına emin ol bu şekilde sorunsuz çalışacaktır bir deneyelim bakalım olmazsa yaz buraya

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deniyecegimde biliyormusun bütün sorun sadece forge modloaderde sadece onun yüklü olmasi minecrafti bozmaya yetio o kadar güncelledim javayi filan ynei sürümünü indirdim ayni yani sorun modlarda deil modlarda olsa crash verirdi öyle değilmi ?

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım cok saol her ne kadar hatayi düzeltememiş olsamda bu fikrini yarin denemek zorundayim aktif olamiyacagim bu son mesajım umarım yarın görüşürüz İyi geceler

lesnty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır sorun modlarda değil zaten FTB mod paketi sorun çıkarmayacak şekilde düzenlenir sorun minecraft forgeda sanırım bu link de son sürümü var olmazsa bunu indirip edit mod pack kısmında jar mods da minecraftforge var onu silip add mod deyip linkdeki minecraft forge kullan bakalım eklemeye çalıştığın modlardan sonra böyle hata veriyor değilmi ?

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şuanda deniyorum tertemiz bir private mod packa attim bakalim ne olcak :) yüklenio