Bi HeroBrine Hikayeside Ben Yaziyim Dedim :)

Hikaye Devam Etsin Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    13

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla aga hikayeni "dirt block" üzerine yazsan daha güzel olabilirdi :p

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
evet çok kısa :sick:

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim fazla zamanım olmadığı için böyle oldu yoksa roman yazardım ben :D

Dragonbornn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Veee tekrar sizinleyim :sırıtmak:​
Bölüm 5 : Zor Savaş​
Enderdragon çok kızmış gibi görünüyordu.. Hiç durmadan kükrüyordu. Onlara doğru iyice yaklaşmıştı.​
Steve Brine'a seslendi..​
Steve : "Şimdi" dediğim zaman!​
Brine ise tamam dermiş gibi kafasını hafifçe öne doğru eğdi.​
Enderdragon ağzını açmış ikisinide yutmak üzereyken bir anda Steve ve Brine yerden yükseğe zıpladı sonra Enderdragonun sırtına aynı anda sert bir yumruk attılar. Enderdragon yere biraz sürtündü daha sonra tekrar havalandı oradan iyice uzaklaştı..​
Brine ve Steve gittiğini sanmışken bir anda yukarıdan aşağı doğru hızlıca onlara çarptı ve ikisinide farklı taraflara fırlattı.​
Steve obsidyenlerden oluşan kulelerin birine sert bir şekilde çarpmış ve bayılmıştı. Enderdragon hızla ona doğru yaklaşırken Brine'ın sesi onun dikkatini çekti.​
Brine : Onu rahat bırak!! dedi ve hızlıca Enderdragona doğru koşarak sert bir yumruk attı.​
Gücünü Steve ile paylaştığı için artık eskisi kadar güçlü değildi ve Enderdragonu yok edemeyeceğini de biliyordu. Fakat saldırmaya devam ediyordu. Çünkü gücünün bir kısmı Steve'deydi ve eğer o kendine gelene kadar Enderdragonu oyalayabilirse bu yaratığı yok etmek için şansları vardı.​
Brine Enderdragonun saldırılarından çoğunlukla kaçıyor ve bulduğu her fırsatta ona saldırıyordu. Bir süre böyle devam etti ve artık yorgunluğunu hissediyordu.. Başka bir yol denemeliydi. Brine, Steve'i aldı ve etrafındaki kulelerden birinin arkasına geçti. Daha sonra Steve kendine getirmeye çalıştı. Onu sertçe sallıyordu fakat hiçbirşey olmuyordu. Steve uyanmıyordu.​
Brine Steve'e bağırıyordu ve tekrar sallıyordu yine hiçbirşey olmuyordu. Umudunu kesmek üzereyken son bir kez Steve'e "Hayatta kal!!" diye bağırdı ve Steve bir anda nefesini içine çekerek yerinden fırladı.​
Brine : Onunla savaşmaya devam edebilir misin ? Onu yok etmek güçlerimizin birleşmesine ihtiyacımız var.​
Steve : Başımı çok sert çarptım canım çok yanıyor ama onu yok etmek için elimden geleni yapacağım.​
Brine : Bir planım var.. Enderdragonun beni yemesine izin vereceğim.​
Steve : Delirdin mi sen ?!? Böyle bir şey denemeye kalkma ölebilirsin.​
Brine : Zaten gözlerim yok dünyayı senin gördüğün gibi göremiyorum. Yaşamamın pek bir anlamı yok.. Enderdragon beni yiyecek ve ben ona içerden saldırırken sen dışardan zayıf noktalarına vurmaya devam edeceksin. Bu şekilde saldırımız çok daha etkili olur ve yaratığın içinde son bir patlama yaparak onu yok edebilirim.​
Steve : Bunu yapma onu yok edebiliriz.​
Brine : Başka yolu yok! Bunu yapmalıyız.​
Steve sadece kafasını öne doğru eğdi..​
Enderdragon Steve ve Brine'ı arıyordu. Bir anda Brine sert bir şekilde Enderdragonun altında yükselerek karnına sert bir yumruk attı. Enderdragonun onun peşine düştü ve Brine çok hızlı bir şekilde kaçıyordu. Sonunda kulelerden birinin önünde durdu Brine. Enderdragon ona doğru yaklaşarak tek seferde onu yuttu.​
Steve de ortaya çıkmış Enderdragona saldırmaya çalışıyordu. Tıpkı Brine gibi ondan genellikle kaçıyor her fırsatta saldırıyordu. Bir anda Enderdragon hızla uçarken dengesini kaybederek yere düştü. Brine yaratığa içerden saldırmaya başlamıştı. Enderdragon çığlıklar atıyordu. Acı çektiği çok belliydi.. Steve de bundan faydalanarak Enderdragona saldırmaya başlamıştı. Karnına ve boynuna sert yumruklar atıyordu. Daha sonra Steve yerden gücünü toplayarak zıpladı ve hızla yere inerek Enderdragona doğru sert bir yumruk attı. Bu son güçlü darbeden sonra Enderdragonun vücüdundan ışık hüzmeleri çıkarak ve çığlıklar atarak yerden yükselmeye başladı. Steve bunu Brine'ın yaptığını biliyordu. Enderdragon yerden iyice yükseldi ve patlayarak yok oldu..​
Geriye hiçbir şey kalmamıştı. Brine ise Steve'i kurtarmak için kendi hayatını feda etmişti.​
Steve çok yorgun olduğu için ve çektiği acılardan dolayı yere yığılıp kaldı. Gözlerini açıp kendine geldiğinde güneş gözünü rahatsız ediyordu. Evinin önüne gelmişti. Nasıl gelmiş olabileceğini düşünürken yanında bir not buldu. 'Gözlerine ihtiyacım var. Hayatta kal!' yazıyordu. Steve bunu Brine'ın bırakabilceğini düşündü ama yok olmuştu. Bunu düşünürken yorgunluğundan tekrar yere düşüp uyuya kaldı.​
Kendine tekrar geldiğinde önünde Brine'ı gördü..​
Steve : Yaşıyorsun !?!​
Brine : Hayır yaşamıyorum Steve.. Sen benim ölmeme izin verdin. Bunun intikamını senden alıcam.​
Steve : Senin ölmeni istemiyordum Brine.. Sen başka çaremizin olmadığı söylemiştin.​
Brine : Her zaman başka bir çare vardır Steve. Ama sen bunu hiç düşünmeden benim ölmeme izin verdin. Çünkü Enderdragonu yok ettikten sonra senin gözlerini almak isteyeciğimi düşünüyordun. Bu doğruydu Steve senin gözlerini hala istiyorum. Doğru zamanı bekliyorum ve seni her zaman gözlüyor olucam Steve. Ve gözlerini senden alıcam bunu sakın unutma!​
Steve düştüğü yerden kalktı ve artık kendine gelmiş gücünü toplamıştı. Rüya görmüştü ve rüyasında Brine intikam almak istediğini söylüyordu. Ama neden ?...​
Steve evine girdi birkaç eşyasını aldı ve köye gitti. Yaşadığı olayları anlattı ve Brine artık HeroBrine diye anılıyordu..​
Ama Steve'in içinde hala korku vardı Brine'ın tekrar gelebileceğini düşündü. Ve gözlerini ondan alacağını.. Kendisininde tıpkı onun kadar güçlü olduğunu düşünerek onu yeneceğini düşündü. Ama daha sonra artık Brine'ın ona verdiği güçlerin onda olmadığını fark etti. Brine'ın güçleri onunla birlikte yok olmuştu...​
Steve bu korkuyla hayatını yaşamaya devam etmiş ve onun geleceği güne kendini hazırlıyordu...​
THE END
Bitti mübarek hikaye sonunda :sırıtmak:

Bölüm 3 ten 5 e geçmişsin kimsede farkında değil.Nerde bu 4. bölüm!!! :D