Bi plugin isteğim var ismini bilmiyorum yardım ...

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle herkese selamun aleyküm . arkadaşlar ben kitli hungergames kurucam ama sonoyuncudaki gibi tabelalarla servere girsinler istiyorum . tabelanın üstünde kaç dk kaldıgını felan yazmasını bunu hangi hungergames pluginiyle yapabilirim veya hangi tabela pluginiyle ? bi yardımcı olursanız sevinirim .

NovaEdge

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Olarak Bir HungerGames Serverine Girerken Bunlari Yapman Cok Onemlidir. İlk Olarak Bloklardan Oluşan Dikdörtgen Bir Yer Yap Ve Her Tarafina Tabela Koy.
Sonra Tabelanin Köselerini Secerek Su Komutu Gir;
./sg setloby wall Yazarak Ortada Bir Yazi Elde Edersiniz.O Sizin Kriterlerinizdir.
Simdi İse Hg'nin Kac Kisi Oldugunu ve Giren User'larin Sayisini Yapmayi Göstericem.Aynen Yine Tabelalari Köseden Köseye Secin Ve Su Komutu Girin;
/sg setlobbyspawn yazarakta Oyuncularin Sayisini Hg'nin Kac Kisi Oldugunu Yapabilirsiniz.
İyi Forumlar!

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunun için Survival Games Multiverse pluginini kullanabilirsin. http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/survivalgamesmultiverse/ Öncelikle multiworld veya multiverse yüklemelisin. Sonra yeni bir dünya oluştur.Bu bizim hunger games haritamız. Sonra normal dünyaya dön ve http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/survivalgamesmultiverse/pages/commands/ sayfasından komutlara bakarak hunger games tabelanı oluştur.Mapi düzenleyip spawn yerlerini belirledin mi tamamdır.Kendi kendine işleyen hunger games serverın oldu artık. Bir beğeni yeter :D

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ahmet kardes verdiğin pluginde map değişiyormu otomatik ?[DOUBLEPOST=1402393624,1402391717][/DOUBLEPOST]arkadaşlar buldum saolum teleport sings le de teleport signs açılmıyo açılması için gerekli plugin varmı ? vault vb.[DOUBLEPOST=1402397266][/DOUBLEPOST]biri yardımcı olsun ! teleport signs 1.7.2 de çalışmıyomu ? ./pl de yok gözüküyo