Bi Sorum Var Arkadaşlar

EmreAAyaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar selam internet sitem var ve minecraft sunucum var ip mc.xxxx.com falan hallettim o sorun değil asıl sorum şu sunucuma whitelist açmak istiyorum ve kayıtları internet sitemden yaptırmak istiyorum yani adam sunucuya girmeye çalıştığı zaman www.xxxx.com sitesinden kayıt olmanız gerekir diycek siteye girip kayıt yapıcak sonrasında server a giriş yapıcak bunu nasıl yapabilirim ?

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer php bilgin varsa bu iş bebek oyuncağı niteliğindedir. Tek yapman gereken https://gist.github.com/anonymous/8a77f4cbd2929bc782c1 şu tarzda bir kod ile authme'nin veritabanındaki çıktısını kontrol ettirmek olacaktır. Sunucu içerisinden kayıtları kapatma konusunda pek bir fikrim yok ancak onun da yapılabileceğine inanıyorum. Ayrıca şunu da belirteyim: bu işlemleri yapmadan önce authme'nin config dosyasında database ile ilgili birkaç bölümü doldurman lazım.

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Authme'yi MYSQL'ye bağlayacaksın öyle olacak. Ayrıca site açma konusunda da bilginiz olmalı.
Detaylı videolu anlatım:

EmreAAyaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authme'yi MYSQL'ye bağlayacaksın öyle olacak. Ayrıca site açma konusunda da bilginiz olmalı.
Detaylı videolu anlatım:
Hocam e posta kısmına adam gereksiz sallayabilirsiniz diyo işte diyelimki adam şifresini unuttu nasıl değiştiricek yani burda ayrıntı yok bana tam sorunsuz yapım lazım

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer şifresini unutursa kuruculara skype üzerinden ulaşacak ve sizde onun için o kişinin kayıtını silip tekrar baştan başlatmanız gerekicek.
''E adam o kadar gelişmiş itemleri gidicek'' o adamın sorunu şifresini unutmaması gerekiyormuş.