Big dig'te sadece kendi dünyama giremiyorum

uregil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başlıkta olduğu gibi sorunsuz oyuna giriyor hatta başka dünyalara giriyor ama kendi dünyama giremiyorum. building terrain de kalıyor.

SuperNova412

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir mod değişimi olmuştur. Mod silmişsindir veya eklemişsindir. Ya da haritanda bir dosyayı modlardan biri çakışma yüzünden silmiş ve geri getirememiş olabilir. Yani olay harita ile alakalı olacak. Her ne yaptıysa yapsın.

uregil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dosyaları pek ellememiştim aslında. bir kaç kez tekrar yükledim ama düzelmedi.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita yükleniyor olabilir o haritada uzun süre oynadıysan çok fazla olay yaratılmıştır ve yüklenmesi zaman alıyordur.Big digte her saniye bişi ekleniyor npcler blok kırıyor, ekliyor, yeni köyler olusuyor vs.. bunların eklenmesi ve kırılması haritanın boyutunu yükseltiyor ve dolmasını yavaslatıyor olabilir.20 dakika beklediğimi bilirim ama sorunun bu yüzdende olmayabilir tam bişi söylemeyim.

uregil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harita yükleniyor olabilir o haritada uzun süre oynadıysan çok fazla olay yaratılmıştır ve yüklenmesi zaman alıyordur.Big digte her saniye bişi ekleniyor npcler blok kırıyor, ekliyor, yeni köyler olusuyor vs.. bunların eklenmesi ve kırılması haritanın boyutunu yükseltiyor ve dolmasını yavaslatıyor olabilir.20 dakika beklediğimi bilirim ama sorunun bu yüzdende olmayabilir tam bişi söylemeyim.
o zaman ben bir süre bekliyim açık bir şekilde.