BilgiHosting - Projenize Sponsorluk

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten biri ihbar etmedikçe yakalanmanız bayağı zor öyle bir şey olursa C:
Kadir bey hayatımda kul hakkından hep kaçan bir insandım ve kaçmaya devam edeceğim merak etmeyin ayrıca güvenilirlik demek vergi levhası anlamına gelmiyor bir yerde.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kadir bey hayatımda kul hakkından hep kaçan bir insandım ve kaçmaya devam edeceğim merak etmeyin ayrıca güvenilirlik demek vergi levhası anlamına gelmiyor bir yerde.
Dalga geçmenin yeri değil, lütfen :C

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vergi Levhası yok, YS yok, haa sunucularda evde ki Rack'da dır eminimki :D

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vergi Levhası yok, YS yok, haa sunucularda evde ki Rack'da dır eminimki :D
öncelikle ys belgesi kalktı bilgisini vereyim size,Vergi levhası da başvuru yapıldı ve 1-2 günde gelen bir şey değil bu...Ayrıyetten henüz bir satış bile yapmadık şu anda bir belgeye ihtiyacımız yok sponsorluk için belge gerekmiyor...

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yasal belge kalktı derken wat :S
yeni yasa ile yer sağlayıcı faliyet yani ys belgesi kaldırılıp vergi levhası zorunluluğu getirildi...Google a yazın '' ys belgesi kalktımı' karşınıza gelecektir burdan link vermiyorum kusura bakmayın...

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başvuru yaptım diyebilirsiniz.
yeni yasa ile yer sağlayıcı faliyet yani ys belgesi kaldırılıp vergi levhası zorunluluğu getirildi...Google a yazın '' ys belgesi kalktımı' karşınıza gelecektir burdan link vermiyorum kusura bakmayın...
Yasal belge kalkmadı askıya alındı. Yeni yasa diye birşeyde yok lütfen cahil olup atıp tutmayınız. şu an için Aralık opearasyonları sebebiyle TIB in yetkileri yok sayılıp MITe devredildiği için yasal boşluğa girdi bakın yeni yasa demiyorum yasal boşluktan bahsediyorum !!!!
İşler düzene konulduktan sonra yeni çıkacak yasaya göre kişilerin ys belgesi alabilmesi için vergi levhası ön şartı getirileceği duyumlar arasında

evet başvuru yapıldı diyebiliriz.Ayrıca merak etmeyin vatan hainliği yaparak devletten vergi kaçırmak istemiyoruz...
Bu sözünüze geldim ulan bukadarda atıp tutulur mu ? Bu insanlar hadi 12 13 yaşında kandırrıım diyorsunuz da bu sürecin işleyişinden haberiniz yok ozaman insanlara ben vergi levhası almayacağım diyin olsun bitsin.
Süreç nasıl işler anlatayım. Öncelikle ciddende bir yer tutarsın yada home office yaparsın (15 Yaşında bir ergenin baba evimizdeki kendi odamı senden kiralamak istiyorum hadi notere gidelim bu odayı bana kirala ) demek gerekiyorki babanın vereceği tepkiyi çok merak ediyorum cancağızım.
Bu işlemi hallettikden sonra Muhasebeci tutman lazım her ay muhasebeciye 150tl para gidicek.
2 adet nufus cüzdanı sureti 2 Adet ikametgah noterden imza beyannamesi , Kaşe , Defter tasdik etmesi , fatura tahsilat makbuzu Çalışma ruhsatı gibi işlerini bir güne halledip muhasebecine veriyorsun cebinede 300 500 tl sıkıştırdığında 3 iş günü içerisinde maliyeden gelen memurlar home officene gelip onay verdikten sonra işe başlıyorsun.

İş bittimi hayır ! Artık babanın sosyal sigortası sayesinde hastanelere gidemeyeceksin çünkü ben bir şirket sahibiyim diyerek devlete babana ihtiyacının olmadığını kanıtladın ve devlet seni babanın sigortasından çıkartıp seni bağkurlu yaptı ...
Hoppalaaaa bağkurlu oldun lan her ay bağkur için 370 civarı para yatırmassan hastaneler sana bakmıcak. Sınıftaki ergenler öksürüp tıksırıp sana grip bulaştırdığında bile bağkur için para ödeyemezsen sana bakmayacaklar özele gitmek zorunda kalıcaksın.

Sen rahat ol burada universite okuyup devletinden kredisi kesilecek diye vergi levhasını almayı göze alamayıp iş yapma ateşiyle yanıp iş yapamayanlar varken Sen nasıl bunları göze aldım diye insanları kandırırsın anlam veremiyorum.

Bu konularla okuduğum okul gereğince çok içli dışlıyım işletme öğrencisiyim .

Özet : Kimi kandırıyorsunuz vergi levhası alma işi sadece 3 gün sürüyor

Ekleme : Forum-bilgi diye domain kaydettirmişsiniz daha kendi domaininizi reglemeye paranız yok ağzınız kokuyor bilgihosting diye domain alamamışsınız gelip burda iş yapıcam diyorsunuz
[DOUBLEPOST=1418664737,1418664249][/DOUBLEPOST]

Ekleme 2 : Ya yeter gülme krizine cidden girdim artık. nefes alamıyorum nolursunuz yapmayın bunu bana :(

Hosting işine girdiğini sanan tostingci daha kendi hostingi yok webadamdan hosting alıyor gelmiş burda hosting açıyorum diyor.

@Alps senin yorumunu alalım alp efendi sence çok sağlamlar dimi :/

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başvuru yaptım diyebilirsiniz.

Yasal belge kalkmadı askıya alındı. Yeni yasa diye birşeyde yok lütfen cahil olup atıp tutmayınız. şu an için Aralık opearasyonları sebebiyle TIB in yetkileri yok sayılıp MITe devredildiği için yasal boşluğa girdi bakın yeni yasa demiyorum yasal boşluktan bahsediyorum !!!!
İşler düzene konulduktan sonra yeni çıkacak yasaya göre kişilerin ys belgesi alabilmesi için vergi levhası ön şartı getirileceği duyumlar arasında

Bu sözünüze geldim ulan bukadarda atıp tutulur mu ? Bu insanlar hadi 12 13 yaşında kandırrıım diyorsunuz da bu sürecin işleyişinden haberiniz yok ozaman insanlara ben vergi levhası almayacağım diyin olsun bitsin.
Süreç nasıl işler anlatayım. Öncelikle ciddende bir yer tutarsın yada home office yaparsın (15 Yaşında bir ergenin baba evimizdeki kendi odamı senden kiralamak istiyorum hadi notere gidelim bu odayı bana kirala ) demek gerekiyorki babanın vereceği tepkiyi çok merak ediyorum cancağızım.
Bu işlemi hallettikden sonra Muhasebeci tutman lazım her ay muhasebeciye 150tl para gidicek.
2 adet nufus cüzdanı sureti 2 Adet ikametgah noterden imza beyannamesi , Kaşe , Defter tasdik etmesi , fatura tahsilat makbuzu Çalışma ruhsatı gibi işlerini bir güne halledip muhasebecine veriyorsun cebinede 300 500 tl sıkıştırdığında 3 iş günü içerisinde maliyeden gelen memurlar home officene gelip onay verdikten sonra işe başlıyorsun.

İş bittimi hayır ! Artık babanın sosyal sigortası sayesinde hastanelere gidemeyeceksin çünkü ben bir şirket sahibiyim diyerek devlete babana ihtiyacının olmadığını kanıtladın ve devlet seni babanın sigortasından çıkartıp seni bağkurlu yaptı ...
Hoppalaaaa bağkurlu oldun lan her ay bağkur için 370 civarı para yatırmassan hastaneler sana bakmıcak. Sınıftaki ergenler öksürüp tıksırıp sana grip bulaştırdığında bile bağkur için para ödeyemezsen sana bakmayacaklar özele gitmek zorunda kalıcaksın.

Sen rahat ol burada universite okuyup devletinden kredisi kesilecek diye vergi levhasını almayı göze alamayıp iş yapma ateşiyle yanıp iş yapamayanlar varken Sen nasıl bunları göze aldım diye insanları kandırırsın anlam veremiyorum.

Bu konularla okuduğum okul gereğince çok içli dışlıyım işletme öğrencisiyim .

Özet : Kimi kandırıyorsunuz vergi levhası alma işi sadece 3 gün sürüyor

Ekleme : Forum-bilgi diye domain kaydettirmişsiniz daha kendi domaininizi reglemeye paranız yok ağzınız kokuyor bilgihosting diye domain alamamışsınız gelip burda iş yapıcam diyorsunuz
[DOUBLEPOST=1418664737,1418664249][/DOUBLEPOST]

Ekleme 2 : Ya yeter gülme krizine cidden girdim artık. nefes alamıyorum nolursunuz yapmayın bunu bana :(

Hosting işine girdiğini sanan tostingci daha kendi hostingi yok webadamdan hosting alıyor gelmiş burda hosting açıyorum diyor.

@Alps senin yorumunu alalım alp efendi sence çok sağlamlar dimi :/
Öncelikle komiksiniz... Parası olmayan bir insan nasıl bir makine kiralar onu sorayım ayrıca cahil diyorsunuzda yeni çıkan yasayla http://www.gib.gov.tr/ ilgileniyor artık bu işlerle ayrıca ys belgesi zorunluluğu kalkalı aylar oluyor arkadaşım... 15 yaşındasın diyorsun nerden biliyorsun onu bir öğreneyim öncelikle.Ha domain konusunda haklısın ona bir şey diyemem fakat ben hosting olduğumu iddia etmiyorum.Ben sadece belirttiğim üzere Minecraft sanal sunucu satmayı planlıyorum.işletme öğrencisi olabilirsiniz fakat güncel değilsiniz beyfendi şunuda belirteyim
Alıntıdır:
Aylar önce YS belgesi almak için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına müracat eden arkadaşlar hala başvurularının onaylanmadığından şikayetçi durumdalar. Yapılacak olan ve şu an hala çalışmaların sürdüğü yeni düzenlemede YS belgesi artık kullanılmayacağının haberini Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı vermiş durumda. Bundan sonra nasıl bir yol izlenecek aşağıda vermiş oldukları cevaptan kısmen anlayabilirsiniz.

Bilgi edinme başvurunuz Kurumumuz Tеlеkоmünikasyоn İletіşіm Başkanlığı tarafından inсеlеnmiştir.
6518 saуılı kanun іle değіşіk 5651 sayılı kanun un 5. Maddesі nіn 6 fıkrasında_”Yеr ѕağlayıcılık bildirimindе bulunmаyаn vеуa kаnundаki yükümlülüklerini yerine getirmeуen…..” maddеѕi gereğince yer sağlaуıcılık faaliyet belgeѕi alınma zоrunluluğu kаldırılmış olup, “Kuruma bіldіrіm” şartı getirilmiştir.

Söz kоnusu bіldіrіmіn nе şekіlde уapılacağına ilişkin Yönеtmеlik çalışmaları devam etmektedir.

İlgili Yönetmelik hazırlığı sonuçlanıncaуa kadar Kurumа yаpılаcаk olаn bildirimde gеrçеk şahıѕ isе;
-Başvuru formu,
-Başvuru dilekçesi,
-Kimlik fotokoрisi.

Tüzel kişilik adına müracaatlar dа ise;
-Başvuru fоrmu,
-Başvuru dіlekçesі,
-Şіrketіn Ticaret Siciline tеscil еdildiğini bеlirtеn son аltı аy içinde alınmış Tiсaret Sicil Kaydının aslı veya notеr tasdіklі sureti,
-Şirketin imza sіrkülеrіnіn aslı veyа noter taѕdikli suretіnі.

Bіlgіlerіnіn Kuruma bildirilеrеk hizmete başlayabіleceğі düşünülmektedіr.
Bіldіrіmde ѕöz konuѕu bilgileriniz eksіksіz оlarak bildirilmiş iѕe уer sağlayıсılık hizmetine
başlayabileceğiniz eğer bildirimdе eksiklikleriniz söz kоnusu isе ѕöz konusu еksikliklеrin
tamamlanarak Kuruma bildirilmesi ѕonraѕında hіzmete bаşlаyаbіleceğіnіz değerlendіrіlmektedіr.

Ayrıyetten ergen,küçük gibi ifadeler hoş değil kendinizi bir şey sanıyorsunuz fakat değilsiniz belirteyim ben şu anda hiçbir satış yapmadım ve yapmayacağım neden forum-bilgi tekrar açıklıyorum hem forum hemde site olarak tasarlanıcak.

Doğru tabi daha belli olmayan işlemler sonucunda 3 gün sürüyor sanal başvurular daha uzun sürüyor onuda bildireyim ve home ofis gibi birşeyde mevcut olduğunu kendi ağzınızla söylüyorsunuz ayrıca muhasabeci tutma zorunluluğu yoktur.

Benim domainimi nerden aldığım sizi ilgilendirmez.Ben hiçkimseyi kandırmıyorum arkadaşım siz saldırmaya yer arıyorsunuz...

Ayrıca bilişim ben bilişim[sanal sunucu] sektörüne giriyorum.Ne yaptığım da sizi ilgilendirmez ben henüz bir satış bile yapmadım tekrarlıyorum. ve vergi levhası alana kadar da yapmayacağım arkadaşım. Bende fen lisesi öğrencisiyim belirteyim... Ayrıca yasalara aykırı bir iş yapmayız şu anda gib den alınıyor vergi levhası ve uzun sürüyor arkadaşım tanıdğım bir hosting 1 buçuk ayda aldığını söyledi bana...

Ek olarak konuya yapılan hakaret içeren yorumları avukatımız inceleyip şahıslara kişisel bir dava açma söz konusudur. Lütfen bundan sonraki yorumlarınızda daha dikkatli yorum yapın ve bizde size güzel cevaplar verelim
Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim

Son düzenleme: