bilgisayar SSD uyumu

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bilgisayarının modelini araştırdığımda M2 SSD portu olduğunu ve dolu olduğunu gördüm. Bilgisayarında yer alan tüm diskleri aşağıdaki fotoğrafta seçili olan menüden bakarak yazar mısınız lütfen?

127649

omermarvel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarının modelini araştırdığımda M2 SSD portu olduğunu ve dolu olduğunu gördüm. Bilgisayarında yer alan tüm diskleri aşağıdaki fotoğrafta seçili olan menüden bakarak yazar mısınız lütfen?

Ekli dosyayı görüntüle 127649
127671

Ekli dosyayı görüntüle 127649

]
1563725687075.png

bilgisayarda i5 7300 HQ işlemci bulunmaktadır

omermarvel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
attığım foto yu bana acıklayabilecek yok mu

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yukarıda attığın SSD'ler bilgisayarın ile uyumlu. M2 SSD'lerde boyut farkı olabiliyor. Uzunluk bakımından. Tahminimce bu SSD'ler bilgisayarına uyacaktır. Uymaz ise değişim/iade yaparsın sorun olmaz. Bilindik sitelerden almanı tavsiye ederim. Sonradan sorun yaşamazsın.

omermarvel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yukarıda attığın SSD'ler bilgisayarın ile uyumlu. M2 SSD'lerde boyut farkı olabiliyor. Uzunluk bakımından. Tahminimce bu SSD'ler bilgisayarına uyacaktır. Uymaz ise değişim/iade yaparsın sorun olmaz. Bilindik sitelerden almanı tavsiye ederim. Sonradan sorun yaşamazsın.
yani bilgisayarıma ssd takabilirim boş yer var oyle mi ? Teşekkürler

omermarvel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dell Inspiron 7577 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı
Bu sitede bilgisayarımda SSD uyumu olmadığını söylüyor acaba senin yanlış modele bakmış olma ihitmalin var mı? yani nasıl anladınız ??

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Dell Inspiron 7577 Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı
Bu sitede bilgisayarımda SSD uyumu olmadığını söylüyor acaba senin yanlış modele bakmış olma ihitmalin var mı?
Hocam aynı bilgisayarın farklı farklı opsiyonlu çeşitleri var. Uzaktan sadece bilgisayar modelini araştırarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Bilgisayarının garantisi bitmiş ise bilgisayarının içerisini aşağıdaki videodaki gibi açıp yine videoda gösterildiği gibi SSD soketinin dolu olup olmadığına yada SSD soketinin olup olmadığına bakabilirsin. Bu şekilde işini garantiye alabilirsin. Eğer bilgisayarının garantisi devam ediyorsa müşteri hizmetlerini arayarak bilgisayarına ek SSD taktırmak istediğini belirtip bilgi alabilirsin.

omermarvel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam aynı bilgisayarın farklı farklı opsiyonlu çeşitleri var. Uzaktan sadece bilgisayar modelini araştırarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Bilgisayarının garantisi bitmiş ise bilgisayarının içerisini aşağıdaki videodaki gibi açıp yine videoda gösterildiği gibi SSD soketinin dolu olup olmadığına yada SSD soketinin olup olmadığına bakabilirsin. Bu şekilde işini garantiye alabilirsin. Eğer bilgisayarının garantisi devam ediyorsa müşteri hizmetlerini arayarak bilgisayarına ek SSD taktırmak istediğini belirtip bilgi alabilirsin.

127795

peki bu atıgım screenshot ne işinize yaradı ?