Bilgisayardan Gelen "Dııııırrtt" Sesi

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Son Zamanlarda Bilgisayarım Durmaksızın Bu Sesi Çıkarıyor Özellikle Masaüstü Bilgisayarlarda Çoğunlukla Olan bir şey Zaten Yani Anlıyıcağınız Sürekli Hard Disk'i Kullanıyor. Benim Sorum İse şu; Yani Bu İyi Birşeymi ? Sürekli Hard Diski Kullanması Bilgisayarın Gittikçe Dolmasınamı Sebeb Olur ? Demek İstediğim İyimi Kötümü ?
(Not: Billgisayarımı 2 Sene Önce Aldığımda Bu Ses Hiç Olmuyordu)

Şimdiden Teşekkür Ediyorum İyi Forumlar Diliyorum :)

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Ben alalı 1 sene olmadı geçenlerde dünde olabilir bir ara çıkmıştı bir tekme at kasaya düzelir :D Sonra bu gün temizledim kasa kirliydi.

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dıııııırt'ı Pıııııırt diye okuyan tayfa
edit : flappy bird oyna sorunun geçer

_ReVenGee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hard Disk'teki Önemli Şeyleri Depolamını Tavsiye Ederim Arkadaşımında Öle Ses'ler Geliyodu Sonunda Bozuldu :creeper:

linux.gemini

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sistemin aşırı yükleniyor. Hemen sistemini güçlendir.

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sistemi güçlendirmem biraz zor ama 32 de ağır oyun var pc de biraz boşaltsam iyi olur :D Ha bide bir sorum daha var bu oyunlar (kapalı olanlar) Arka palnda çalışmaya devam edermi yani arkaplandan kastım sürekli pc yi meşgul edermi bunlar ?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Sistemi güçlendirmem biraz zor ama 32 de ağır oyun var pc de biraz boşaltsam iyi olur :D Ha bide bir sorum daha var bu oyunlar (kapalı olanlar) Arka palnda çalışmaya devam edermi yani arkaplandan kastım sürekli pc yi meşgul edermi bunlar ?
Benim bilgisayarı istersem 26 GB yeri temizleyebilirim şu an 15 GB yer var. Tabi acele işe şeytan karışır silmiyorum hemen :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sesi bilmem ama bilgisayarını bayaa hızlandırabilirim. Yani hızlanınca otomatik olarak rahatlayacaktır :)
Özel mesaj gönder.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
o ses klasiktir bazende kasa çok ısındığında fan daha fazla çalışır fan seside olabilir

_ReVenGee_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak Şöle bir şey'de Diyebilirim Kasa'nı Kaldır Havaya FAzla Degil Abartma :D Yere Direk Bırak Ve Ses Gidiyosa Bi Kaç Sn'lik Bilki Fan'lardan Geliyo

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"1 Uzun-------------------Bellek tazelenmesinde hata" Benimki Bu İşte Bir Başladımı En Az 15-10 Dk Böyle dırrrttt Hele Oyun Oynarken Sanarsınız Sanki Aracın Biri Lastik Yakıyor :D
Not: Güç Kaynağından Arıza Olduğunu Pek Sanmam Fakat Ondan da Hiç Şüphelenmedim Değil.