Yardım Bilgisayarım En kötü oyunlarda bile kasıyor

BaranszX69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ağalar selam bilgisayarım en kötü oyunda bile kasıyor bilgisayarcıya gösterdim sistemin iyi diyor

Sistemimde böyle
intel i5 işlemci
12gb ram
amd ekran kartı 2gb
120gb ssd
500gb Hard disk
ne yapmamı öneriyorsunuz bu arada not geçim ekran kartım son sürümde güncellemesi yok ve bu sorunu bir tek oyunlarda yapıyor oyunlar sahtede değil hepsi steam'den napmam lazım acil destek

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
İşlemcinin ve ekran kartının tam modeli nedir? Ayrıca ekran kartını değiştirin 12gb ram i5 bilgisayarınız var iyi güzel fakat o 2gb ekran kartı o pc ye pek gitmemiş. Bilgisayarınız kasma sebebi dar boğazdan kaynaklanıyor olabilir, tam modelleri bilmediğim için net bir şey söyleyemiyorum.

BaranszX69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşlemcinin ve ekran kartının tam modeli nedir? Ayrıca ekran kartını değiştirin 12gb ram i5 bilgisayarınız var iyi güzel fakat o 2gb ekran kartı o pc ye pek gitmemiş. Bilgisayarınız kasma sebebi dar boğazdan kaynaklanıyor olabilir, tam modelleri bilmediğim için net bir şey söyleyemiyorum.

AMD RX550 ekran kartı modelim bu işlemcide 10.nesil​

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Evet ekran kartınız çok zayıf olduğundan dar boğaz oluşuyor gibi görünüyor, 4gb olanı olsa belki bir nebze daha iyi olabilirdi fakat 2gb düşük kalıyor. İnternet üzerinden işlemci modelini ve alacağın ekran kartını araştıramanı öneririm veya Youtube üzerinden videoları varsa izleyebilirsin.

Doğruluğu şüpheli birçok kişi eksik veya hatalı ölçüm yaptığını söylemiş fakat yine de alta darboğaz hesaplama sitesi bırakıyorum.
pc-builds.com/calculator/

BaranszX69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet ekran kartınız çok zayıf olduğundan dar boğaz oluşuyor gibi görünüyor, 4gb olanı olsa belki bir nebze daha iyi olabilirdi fakat 2gb düşük kalıyor. İnternet üzerinden işlemci modelini ve alacağın ekran kartını araştıramanı öneririm veya Youtube üzerinden videoları varsa izleyebilirsin.

Doğruluğu şüpheli birçok kişi eksik veya hatalı ölçüm yaptığını söylemiş fakat yine de alta darboğaz hesaplama sitesi bırakıyorum.
pc-builds.com/calculator/
Sağolasın