En İyi Bilgisayarınızın Güvenliği İçin En İyi AntiVirüs Listesine Bir Göz Atmalısınız!!!

Sizce En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    5

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
" Sizin o nod32 dediğinizi kurdum ben bilgisayara adam modemi söktü götürüyor, adam bilgisayarın ekranını söktü götürüyor, DÜT yapıyor " galiba bilgisayara hacker girdi " bu nasıl iştir modem gitti modem böyle bilgisayar virüsü mü olur moruk ya, Oturmuş çekirdek yiyor ben chat yapıyom o çekirdek yiyor.
Virüs programı dediğin kurnaz olacak moruk ya. Virüs yaklaşırken ötecek. Bunlar nasıl virüs programı moruk koymuşsun oraya adam bilgisayara giriyor içeriği omuzluyor her şeyi götürüyor.
Ya Kespersky kurdum moruk bir at sesi geldi o ney la dedim eve at geldi meğerse bu reklam yakalamış at gibi kişniyor.
Bu Kaspersky ile falan olmaz moruk, delikanlı adam virüs programı kullanmaz moruk napacaksın.
Ya Avast moruk, kurdum onu bir ışıklar çıktı atom bombası falan çıktı, dedim ne oldu Ruslar mı saldırıyor meğer iki tane reklam yakalamış diyor ki trojen olabilir napalım, bana soruyor, la bana ne soruyon ben akıllı olsam zaten işi sana bırakmam.
Ya yok moruk hepsi tırıvırı. Delikanlı program bana sormayacak kardeşim panik yapmayın diyor napalım diyor moruk boş işler bunlar teknikle falan olmaz bu işler almayacaksınız para vermeyeceksiniz.
İşte durum böyle... "
Derdi Sönmez Reyiz...
Kısacası ;
http://vocaroo.com/i/s1FVpc7F5DZh

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
AdwCleaner Unutmuşsun Ayrıca CCleaner

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
:pof: Ah Kardeşim... Reklam Virusu Yokmu Bea ????? Internet Dilinde Boyle ! BILINIYOR
" Bilgisayarınızın Güvenliği İçin En İyi AntiVirüs Listesine Bir Göz Atmalısınız!!! "
İlk olarak geldiğin konunun başlığına bakmanı tavsiye ederim.
İkinci olarak ta ANTİ-VİRÜS ile adını söylediğin programların farkını anlamakla başlayabilirsin.

Vs gibi google amcaya yazdığında binlerce alternatifi çıkan şeylere bakabilirsin.
Senin dediğin programlardan ilki adware temizlemek için olan bir programdır açıklamasına bakarsan anlayacaksın zaten.
  • Removes adware
  • Removes unwanted toolbars
  • Removes potentially unwanted programs (PUPs)
  • Removes browser hijackers
2. söylediğin program ise hiçbir şey ile alakası olmayan sadece dosya temizliği ve kayıt defteri düzenleyici vs bir program pek bir katkısı yok.
Ve attığım linklere üşenmeyip baktıysan eğer anlamışsındır demek istediğimi.
Kısacası öyle daha yazdığın programların ne işe yaradığını bilmeden " Reklam Virusu Yokmu Bea ????? Internet Dilinde Boyle ! BILINIYOR " diye bir cevap ile burada bulunmana gerek yok.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Konu güzel.
Bitdefender kullanıyorum sağlıklı ve kaliteli.
Aynı konuları açmak yerine bence olan konuyu geliştirtmelisiniz.