Bilinen en güzel resim

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eren=Sübliminal Mesaj veren bir entity dir fakat Sübliminaller ispatlanamadığından Banlanmıyo sjsjsjjs
#EntityErenPeşimiziBırakSübliminalmesajıdabırakLenBizSeverizFlapJack2ds5d2adsadsadas2gd

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açtığın konuların belli bir amacı var mı acaba ?
Eren Eren Eren.. Çok gizli işler yapan bir insan, ne yaptığı tam olarak bilinmiyor sadece tahminlere göre atom bombası hazırlıyormuş. Bununla forum yönetimine isyan edip forumu ikiye bölecekmiş: Forum Gamer ve Erenistan. Erenistan konu dışı Genel'den ibaret olacakmış.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Eren Eren Eren.. Çok gizli işler yapan bir insan, ne yaptığı tam olarak bilinmiyor sadece tahminlere göre atom bombası hazırlıyormuş. Bununla forum yönetimine isyan edip forumu ikiye bölecekmiş: Forum Gamer ve Erenistan. Erenistan konu dışı Genel'den ibaret olacakmış.
Güzel olur, Forum Gamer "Konu Dışı" trollerinden kurtulur ozaman. Bombanı bekliyorum Eren bey.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel olur, Forum Gamer "Konu Dışı" trollerinden kurtulur ozaman. Bombanı bekliyorum Eren bey.
Ben AntiErenciyim erenin Planlarını bozmaya uğraşıyorum ama olmuyo fakat bir kaç bilgi öğrendim.
*Profilinden güçleniyor:
Ne kadar çok profiline mesaj yazarsak o kadar Atom Bombasını güçlendirmesine yardım ediyoruz
*Beğenilerden güçleniyor:
Ne kadar çok mesajını beğenirsek Atom Bombasını güçlendirmesine yardım ediyoruz
#EntityEreneHAYIR
@FurdiePascia'ya Yardım etmeyin
Yoksa Troll konuların sonu gelicek :(
#Diren Konu Dışı - Genel#

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben AntiErenciyim erenin Planlarını bozmaya uğraşıyorum ama olmuyo fakat bir kaç bilgi öğrendim.
*Profilinden güçleniyor:
Ne kadar çok profiline mesaj yazarsak o kadar Atom Bombasını güçlendirmesine yardım ediyoruz
*Beğenilerden güçleniyor:
Ne kadar çok mesajını beğenirsek Atom Bombasını güçlendirmesine yardım ediyoruz
#EntityEreneHAYIR
@FurdiePascia'ya Yardım etmeyin
Yoksa Troll konuların sonu gelicek :(
#Diren Konu Dışı - Genel#
Ve öğrendiğim kadarıyla girdiği her mesaj 1 askere eşit oluyormuş yani konular açarak onun mesaj yazmasına vesile oluyoruz ve o mesaj yazdıkça askerleri artıyor.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ne erenciyim ne forumgamer cıyım
ben rp ciyim
foruma wwe rp istiyrem !

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya gerekirse gm bile olruum ama açılsın şu alt bölüm ya :/