Bill Gates ( Pixell ) Çalışması

Cutler

Ağaç Yumruklayıcı
Asistan
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba,
Pixell çalışmaları pek yapmıyorum, genelde boyutlu çalışmalar ilgimi çekiyor. Bu alanda çalışmaya başladığımdan beri pek çok şey yaptım ve ilerleme kaydettim. Basit mario, batman çalışmaları yaptım ama paylaşmadım. Bu alanda çıraklık eseri olarak yapılmamış bir şey yapmaya karar verdim. Aklıma BİLL GATES geldi. Henüz bitirmedim, bitince bitmiş halini paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

bluberry

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muhteşem olmuş :) Bitmiş halini görmek isteriz.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oh My Godness !
Çok güzel olmuş bitirmen artık benim için fark etmez ben sendeki mühendislik kabiliyetini gördüm :)

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhteşem olmuş :) Bitmiş halini görmek isteriz.

Çok teşekkür ederim. Arkadaşımın hamachi server'ında başladığım bir çalışma ve malesef arkadaşım online olmadığı için hala bitirilmeyi bekliyor.Geç olsun güç olmasın demişler, er yada geç bitirmiş olurum.

Oh My Godness !
Çok güzel olmuş bitirmen artık benim için fark etmez ben sendeki mühendislik kabiliyetini gördüm :)

Çok teşekkür ederim.

Kızılyıldız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim birçok çalışmaya göre normalin kat kat üstünde emek verilmiş ve özen gösterilmiş bir çalışma olmuş.
:)

NigHT1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server'larda profesyonel builder olarak çalışabilir ve sesini duyurabilirsin.Bence böyle şeylere atıl : p
Ayrıca çalışman süper olmuş devam et ;-)

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server'larda profesyonel builder olarak çalışabilir ve sesini duyurabilirsin.Bence böyle şeylere atıl : p
Ayrıca çalışman süper olmuş devam et ;-)

şu an için böyle bir düşüncem yok, arkadaşlarım ile server'ımızda oynamak ve forumla ilgilenmekle yeterince meşgulüm zaten =) Yorumunuz için teşekkürler

silverdasdl

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş emeğine sağlık ama texture pack kullanıyosan verebilir misin ismini :D

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş emeğine sağlık ama texture pack kullanıyosan verebilir misin ismini :D

Sanıyorum bu çalışmayı yaparken kullandığım bir doku paketi yoktu. Zaten varsa da belli olmayacak kadar kalitesiz bir şey demek ki =) kısaca kullanmıyorum diyebilirim