BinbirNW - Faction Wars - 1.8.x - Bedava V10 Kazma.

MinecraftCelil

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapandı. #Geçimsizlik .....​

Son düzenleme:

Yannou44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Schematic bulunması ve Spawn'ın map olması biraz üzdü, ve de /warp'tan lapise gidilmiyor. Lapissiz bir Faction ise tam olarak Faction değildir. Bunları düzeltirseniz sevinirim. Ve de plugin paketi hazır gibime geliyor. Sadece editlenmiş sanırsam, ek bir plugin vs. göremedim

MinecraftCelil

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Schematic bulunması ve Spawn'ın map olması biraz üzdü, ve de /warp'tan lapise gidilmiyor. Lapissiz bir Faction ise tam olarak Faction değildir. Bunları düzeltirseniz sevinirim. Ve de plugin paketi hazır gibime geliyor. Sadece editlenmiş sanırsam, ek bir plugin vs. göremedim
Eski spawn kötü diye map olarak aldık.(Eski spawna gitmek için /warp tabelaenchten dışarı çıkabilirsin.) /warp lapis var fakat menüde sıkıntı çıkmış galiba. Pl paketi hazır değil kendi paylaşmış olduğum pakete rütbe grubu ekledik o kadar.

Eski spawn kötü diye map olarak aldık.(Eski spawna gitmek için /warp tabelaenchten dışarı çıkabilirsin.) /warp lapis var fakat menüde sıkıntı çıkmış galiba. Pl paketi hazır değil kendi paylaşmış olduğum pakete rütbe grubu ekledik o kadar.
Çıvdıvıyorum. Spawna bak bide diğer haritalara.
Diğer maplar 5 Ay önce yapıldı. Spawnda aldık bi arkadaş sağolsun.

/Kit Baslangic 'ta V10 Kazma var gel kap.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi üzdü :(
Emek var gibi başarılar

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Celil aynen schematic spawn olması üzdü birde benim ekibimde olman nedeni ile sanki, garip olmadı mı :D

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Hani speed builders minigamesinde my eyes are bleeding diye işte tam bu sunucuya uygun bir söz. Konu tasarımı olsun yapıtlar olsun gerçekten uğraşılmamış. Celil senden daha iyisini beklerdim. Başarılar...

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı kabarık olmuş, buildler biraz daha emek olabilirdi. Bu aralar oyuncu çekmek için herkes v10 kazma veriyor. Ama v10 vericeksen oyuncu neye emek vericek? Sete mi? Hayır en başta güzel bi kazma yapmak için uğraşmalı. Emek sarfetmeli. Belki verimlilik 5 ile verimlilik 5'i özel bi köylü ile v9 yapabilirdi. Böyle daha hoş olabilir. Başarılar dilerim.

MinecraftCelil

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz AxiTR adlı hostinge taşınmıştır.
IP Adresimiz Güncellendi : binbir.axitrbilisim.com:1108