Bir Efsane Daha Ölüyor...

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet sayın forumdaşlarım konudanda anlayacağınız üzere sunucum kapandı kapanacak :/ hub sw sine wwe eklemek isteyenlere veya wwe sw açmak isteyenlere yardım ederim ama çok bir şey ummasınlar tutulmuyor ne yaparsak yapalım pluginler hazırladık skriptler yazdık buildler yaptık plugin yazdırıp satın aldık herneyse iyi forumlar :/ isteyenlere sunucu konusu

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunum yanlış çünkü böyle bir şey yapıcaksan mesela yarışma falan yapıcaksın ödüllü diceksin şu asatte güreşiyoz falan destekte olan olur yani gayet zevkli olur böyle bi server açmaktansa etkinlik yapmanı öneririm açıkcası

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft PVP sitemi üzerinden sunucu açmışsınız iyi hoş.
Ama biliyorsun her türlü hile hurda mevcud pvp de.
Burda silah olmadan düz tıklarla sevmezler oynamazlarda onlara böyle gökten yıldırım inmeli ateş topu fırlatmalı kafes dövüşü yapacaksınki gelicekler :D hadi sana güzel bi tavsiye

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de "orijinal olmak" diye bir sorun yok. Sonuçta Minecraft'a kanalizasyon savaşı bile entegre edebilirsin ve insanlar bunu oynayabilir. Ama sıkıntı hedef kitleyi çekememek. LAPİĞSLİ FEKŞINZ dediğimiz sunuculara daha fazla insan geliyor çünkü kolay yoldan herkesi kesmek küçük arkadaşlar için daha rahat. Orijinal bir şey ortaya konarak daha olgun bir kitle hedefleniyor aslında ama o olgun insanların da çoğunun artık Minecraft oynayacağını düşünmüyorum. Bu yüzden Türkiye için Minecraft sunucuları bitmiş olabilir.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa Factions bölümü kapatılmalı !
aynen lapiğsliğ fekğkşun a insanlar yıllarca adapte oldu biz yenilik getirince paramız dışkıya gidiyor

Minecraft PVP sitemi üzerinden sunucu açmışsınız iyi hoş.
Ama biliyorsun her türlü hile hurda mevcud pvp de.
Burda silah olmadan düz tıklarla sevmezler oynamazlarda onlara böyle gökten yıldırım inmeli ateş topu fırlatmalı kafes dövüşü yapacaksınki gelicekler :D hadi sana güzel bi tavsiye
ne yani şimdide büyücü savaşları sw simi açam :D

Türkiye'de "orijinal olmak" diye bir sorun yok. Sonuçta Minecraft'a kanalizasyon savaşı bile entegre edebilirsin ve insanlar bunu oynayabilir. Ama sıkıntı hedef kitleyi çekememek. LAPİĞSLİ FEKŞINZ dediğimiz sunuculara daha fazla insan geliyor çünkü kolay yoldan herkesi kesmek küçük arkadaşlar için daha rahat. Orijinal bir şey ortaya konarak daha olgun bir kitle hedefleniyor aslında ama o olgun insanların da çoğunun artık Minecraft oynayacağını düşünmüyorum. Bu yüzden Türkiye için Minecraft sunucuları bitmiş olabilir.
diyosunki 2 yıl önce açsan en azından +20 çekerdin :/ 2 yıl öncede ininal yoqtu be babağ ne olduğunu bilmiyodum olsa :/

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Farklı ve değişik bir konseptti. Destek vermeyen olunca kapandı normal olarak. Umarım yeniden açarsın ve bu sefer "gerçek" bir oyuncu kitlesi elde edersin dostum.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farklı ve değişik bir konseptti. Destek vermeyen olunca kapandı normal olarak. Umarım yeniden açarsın ve bu sefer "gerçek" bir oyuncu kitlesi elde edersin dostum.
çok teşekkür ederim abi,seni unutmadım :)

bu arada söylemeden geçemeyeceğim son gün (4 gün sonra) sunucunun kapanmasına 10 dk kala herkese op vereceğim bunu skype adresindede duyurdum.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani özür dilerim ancak
Neye göre veya kime göre efsanesin ?
Bedava sitesi olan ve baştan sağma konusu olan sunucunun efsane olmasını açıklarmısın ?
Açarmısın Konuyu Biraz Neden Böyle Bİr Konu Açma Gereği Duydun ?

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani özür dilerim ancak
Neye göre veya kime göre efsanesin ?
Bedava sitesi olan ve baştan sağma konusu olan sunucunun efsane olmasını açıklarmısın ?
Açarmısın Konuyu Biraz Neden Böyle Bİr Konu Açma Gereği Duydun ?
sunucuyu bilmeden yorum yapan birisi vol1