Bir Ekip ! [The Blood]

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,

Oyunum için küçük bir ekip toplamak istedim. Ama merak etmeyin herkesin başarabileceği türden şeyler isteyeceğim. İstediğim alanlar;

-Hikaye
-Hayalperest
-Pixelart

Hikaye: Hikayenin olabildiğince derin olması benim için daha iyi olur. Herkes hikaye yazabilir ^_^ Bunların yanında diğer takım arkadaşları ile iyi geçinebilecek... Not: Oyunun SPOILER konusunda verilmiş hikayeye devam edilecek !
Hayalperest: Olabildiğince farklı senaryolar oluşturarak oyunun uzamasını sağlayacağız. Yani bu konum için seçilecek şahıslardan istediğim tek şey hayal etmeleri ! Ha birde Hikayeyi yazacak arkadaşlar ve Pixelart yapacak arkadaşlar ile iyi geçinmesi gerek.
Pixelart: Bu konum için istediğim iki şey var;
-Hayal Gücü
-Minecraft !
Neden minecraft ? Pixelart'larını minecraft üzerinden yapmasını istiyoru(m)z. Yani illaki profesyonel bir Photoshop vb. fotoğraf düzenleme programlarını bilmesini istemiyoru(m)z ! Bize sadece pixelart'ını yaptıktan sonra resmini atacak, biz de onu oyuna uygun bir png haline getireceğiz.

Neden bu alanlara ihtiyacım var ?
1- Bu alanlara yetişemiyorum.
2- Hayal gücüm bilinenden daha kısıtlı
3- Pixelart yapmayı hayatımda hiç becerememişimdir :(

Gördüğünüz şekilde bazı arkadaşlarımızın (Kullanıcı adı "C" ile başlayan bir arkadaşa gönderme yapılmaktadır.) yaptığı gibi 5-7 oyun yapımında çalışmış olmanız, ya da bu alanda profesyonel olmanızı istemiyoruz. İstediğimiz tek şey hayal gücünüz !

Eğer benimle ve bu alanlara seçilecek arkadaşlarımız ile çalışmak istiyorsanız bir başvuru formu elbette var ;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hangi alanı istediğiniz:
Seçtiğiniz alan hakkında örnek metin/resim:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hikaye(1/1): @BurnerTroll

Hayalperest(1/2): @Pr1sonsoul

Pixelart(1/1): @Iskefiyeli01

İyi Forumlar,

Son düzenleme:
I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Hangi alanı istediğiniz: Pixelart :'(
Seçtiğiniz alan hakkında örnek metin/resim: Özelden pixelart dünyamı atayım istersen :'(

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden bu alanlara ihtiyacım var ?
1- Bu alanlara yetişemiyorum.
2- Halay gücüm bilinenden daha kısıtlı
3- Pixelart yapmayı hayatımda hiç becerememişimdir :(
Hata farketme qeyf :D
Ben Hayalperest olurum,özellikle korku ve aşk hikayeleri süper yazarım.

Laloww_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır. Ayrıca hayalperestler sadece hikayeyi yazacak kişiye fikir verecek. Hikayeyi yazacak olan da olabildiğinde uzatacak hikayeyi...
Çok ciddisin.Korku hikayesi olucak galiba.Creepypastalardan da alıntı yapıyımmı?
Edit:Harbi Korku Hikayesi Olcakmış Yazmaya Başlıyorum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok ciddisin.Korku hikayesi olucak galiba.Creepypastalardan da alıntı yapıyımmı?
Edit:Harbi Korku Hikayesi Olcakmış Yazmaya Başlıyorum.
Hayır "The Blood" SPOILER konusuna bir göz atın. Bu bölümde 2 konu altta bulunması gerek. "Aklımdaki Oyun; The Blood" diye yazar.