Bİr El Ativerİn

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba panpalar ben yeni bir PC almaya karar verdim sizce bunu topluyayımmı yoksa direk satınmı alayım internetten felan eğer topla diyen arkadaşlar varsa bunlar için en ucuz malzemeyi bulabileceğim bir site biliyorlarsa veya özelliklerini yorum olarak atabilirlermi ? lütfen acil

war_man333

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
topla al ben ama monster alacaksan hiç alma çünkü monster bilgisayarlarda topmalama umarım yardımcı olmuşumdur :D

Bozkurt06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Toplama al öbür türlü bir parçası iyi olurken diğer parçası dandik oluyo

Gustave XIII

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bütçen ne kadar? öyle pat diye bir şey söylenmez söyleyen de anlamıyordur zaten.

4trestt

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütçen yüksek ise yeni bir bilgisayar almanı öneririm. Bütçen düşük ise toplama al.

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
leptop varda elimde masaüstü almayı planliyorum nede olsa masaüstü parcalar değiştirilebilir leptop zor :D çağa ayak uydurcak bilgisayar alcam :D

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende alıcamda bilmiyorum.Ama bence toplama alma.Tam al daha iyi olur.Sıkıntı felan sorun olmaz.

LegendRage

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar vatanda hem bütçesi uygun bir masaüstü var 16gb ramlı güzel bir pc ben aldım bayada hızlı oyunlar hiç kasmıyor hp marka ama lenovosuda var ben size hp yi öneriririm

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bana kalırsa toplama yap vaktin ve paran varsa yoksa git bi arçelik bayisine sor .d