Bir Faction Sunucu Lapisli mi Olmalı ?

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda tartışılan konulardan birisi de bu. Lapisli fekşın mı yoksa lapissiz fekşın mı? Cevaplarınızı bekliyorum ona göre sunucumdan lapisi kaldıracağım.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu temcit pilavı gibi oldu. Her sene 15-20 tane bu konulardan açılıyor. Seni tebrik ediyorum bu senenin ilk konusunu açtın

Beyler ilk Lapisli Faction sunucusu toprağa düştü. Bahar bu sene çok bereketli olacak.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu temcit pilavı gibi oldu. Her sene 15-20 tane bu konulardan açılıyor. Seni tebrik ediyorum bu senenin ilk konusunu açtın

Beyler ilk Lapisli Faction sunucusu toprağa düştü. Bahar bu sene çok bereketli olacak.
Sunucumda anket düzenlemeyi düşünüyorum. Büyük bir bölüm hangisini isterse ona göre uygulanacak. Olmassa sunucuyu 2' ye böler birini lapisli, diğerini lapissiz yaparım. Oda son çarem olur.

HeraStalina

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fazla abartmamak kaydıyla lapis iyidir, fakat şuda var lapisden 10 dakikada set yapıp enchant basarak oyunu tüm oyunculara zindan edebilirler. şahsen lapis yerine meslek sistemini tercih ederim.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncular Lapisi Tercih eder çünkü kasılmak daha kolaydır lapissiz derler fakat gelmezler

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
eskiden beri lapis vardıda şimdi kaldırmak istiyorsan öyle bir şey yapma oyuncu kaybedersin bide yeni oyuncular inkar eder

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Lapisi kaldırıcaksan eğer mp'deki gibi Carl The Creeper tarzı birsey yapabilirsin. Günlük bonus alır herkes, ödüle bonus süreside eklersin daha fazla bonus alırlar.

Eğer kuru kuruya lapisi kaldıralım mı dersen birçok kisi kaldırma der tabii ki ama üstteki gibi ufak bi ödül eklersen, ödülede current streak denilen sistemden eklersen oylamada etkisi olur.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Lapisi kaldırıcaksan eğer mp'deki gibi Carl The Creeper tarzı birsey yapabilirsin. Günlük bonus alır herkes, ödüle bonus süreside eklersin daha fazla bonus alırlar.

Eğer kuru kuruya lapisi kaldıralım mı dersen birçok kisi kaldırma der tabii ki ama üstteki gibi ufak bi ödül eklersen, ödülede current streak denilen sistemden eklersen oylamada etkisi olur.

Birileri yapsa da eklesek, cidden uğraşması zor.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis yerine şu netherde olan bir maden vardı kırınca lapis gibi fazla fazla veriyordu onu eklesem sıkıntı olur mu acaba ?

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Burda lapissiz faction deyip durmayın ben bu yorumlarını görerek lapissiz bir fekşın açtım sonuç hiçbiriniz gelmediniz hatta lapissiz fekşın mı olur diye alay ettiniz artık bu saçma konuyu açılmamak üzere kapatın

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burda lapissiz faction deyip durmayın ben bu yorumlarını görerek lapissiz bir fekşın açtım sonuç hiçbiriniz gelmediniz hatta lapissiz fekşın mı olur diye alay ettiniz artık bu saçma konuyu açılmamak üzere kapatın
Baştan lapis eklemeyi düşünüyorum. Lapis warpinda oylama yapacağım. Tavelaya tıklayınca bedava defter ve kalem verilecek. Oyuncular yazıp suya atacak sudan huniye, huniden sandığa doğru gidecek.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyide bununla benim dediğim le alakası ne -_-
Lapisin istenmediğini, sunucuda lapis olmadığında da gelmediklerini yazıya döktün. Bende oyuncularımın oylamalarına göre yapacağımı yazdım. Senin yazdığınla alakası bu.