Bir Fen bilimleri kitabı hikayesi

IDeadLyPrice

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adından da anlaşılacağı gibi bir ismi ''Bir Fen bilimleri hikayesi" sebebi ise fen kitabındaki bunun zararı şudur şu olmuş gibi kafadan uydurma hikayelerden birinin minecraft a yapılmış versiyonudur :)
Bir fen bilimleri hikayesi / konu: uygunsuz eşya taşımanın kemiklerimize zararları.
Bir gün Steve ve sevgilisi Jale ile beraber evlenmişler ve bir eve taşınmışlar. Steve evi taşımak için adam tutmuş ama o da biraz işlerin ucundan tutmuş. Yerdeki kutuları düzgünce çömelerek almak yerine eğilerek almış ve günlerce aylarca o bel ağrısı hiç durmamış. Aradan 45 yıl sonra Steve sonunda 67 yaşına gelmiş. E hali ile torunları olmuş dahada zenginleşmişler. Bir gün Steve o kasaba hayatından sıkılıp bir köye yerleşmiş kendine bir çiftlik yaptırıp tüm tarlaya patates ekmiş. Bir gün Stevenin torunu Alex ona demişki Steve dede sen niye patates toplayamıyorsun demiş. Steve de demişki eeeeee yavrum küçükken çok yanlış eşya kaldırma pozisyonlarına girdim büyüdüm ve belimde rahatsızlıklar oluştu o yüzden artık yapamıyorum ve sen sen ol asla benim yaptığım hataya düşme :)