Bir fikrim var.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben Kayra. Belki bir çoğunuz biliyor belki de unuttunuz belki de hiç adımı bile duymadınız. Forumun eskilerinden sayılabilirim. Mashiro hastalıklı bir çocuktum ... Neyse @BurnerTroll falan tanır beni. Bir fikrim var, normal insanlar gibi bir yaşantı süremediğimi düşünüyorum. Çevremdeki benden büyük herkes "Ne kadar olgun düşünüyorsun !" "Aslında çok haklısın !" gibi cümleler kuruyor. Ben de düşündüm biraz ve acaba düşüncelerimi isteyen herkesin ulaşabileceği bir yere mi döksem. Bazı konular yani sosyal sorunlarımız hakkında fikirlerimi youtube aracılığı ile sunmak istiyorum, örneğin 'Yalnızlık' veya 'Küfür' veya 'Kalp Kırmak' veya daha genel bir şey olan henüz 9. sınıfa geçmiş dostlarıma ufak ufak abi tavsiyeleri. Sizlerin de fikrini almak istedim yapıcı yorumlarınız veya eleştirileriniz benim için önemli. Hangi konularda konuşmam gerektiğini bile söyleyebilirsiniz, fikrim var ise söylerim.

Tam anlamadıysanız ne demek istediğimi aşağıdaki video sizin için tercüme olacaktır.

Umarım yanlış yere açmamışımdır. Üzgünüm, eskiden bu tarz konular buraya açılabiliyordu.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
"Mashiro hastalıklı bir çocuktum." demişsin. Ben de internetten "Mashiro Hastalığı" diye arattım. Animeymiş :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aç bi commantry biz commantry kanaları olarak sana destek çıkarız

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Motivasyon Kanalı Açabilirsin yada daha farklı bir kanal
Ama Bu Düşüncen Güzele Benziyor Asla Pes Etme Başarılar

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum, çok güzel bir video konusu belirlemişsin kendine. Cesaretine hayran kaldım. Öncelikle seni bu konuda tebrik etmek istiyorum. Fakat genel olarak Youtube'da toplumsal konuları ele alan insanların videoları maalesef ki gerektiği değeri elde edemiyor. Çünkü hiçbir insan öz eleştiri yapmak istemez. 6-7 satırdan uzun bir yazı gördüğünde okumaya üşenen bir toplumuz. Youtube'da hedefinin ne olduğunu bilmiyorum ama daha fazla izlenip daha fazla kabul görmek istiyorsan üzülerek söylüyorum "popüler" olanı yapman lazım.

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanları iyi, güzel şeylere teşvik edici, tanıtıcı içerikler yaparsan, gerçekten güzel olacağına inanıyorum.