Bir görüşünüzü alabilir miyim ?

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Kayra. Ufak tefek tanıtım videoları çekiyordum fakat üzerinde gerçekten uğraştığım tanıtım videosu bu oldu. Acaba 1 dakikanızı ayırıp izleyip bana fikirlerinizi söyler misiniz ? Teşekkürler.

EtliBaklava

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel bi tanıtım videosu olmuş ellerine sağlık fakat gördüğüm eksik/hatalar/göze çarpan güzel görünmeyen şeyleri söylemem gerekirse;

• Kullandığın font çok güzel durmuyor. Fontu değiştirmeni tavsiye ederim.
• Videonun orta üst kısmında kullandığın yapımcı/iletişim kısmının pek hoş durduğu söylenemez. En azından tüm video değil belli saniyelerde belli süreler şeklinde videonun orta yukarısına değilde, sağ alt tarafına daha farklı bi font ve ya başka bir tasarımla koyman daha güzel olabilir.
• Son olarak çokta kötü bi izlenim göstermesede, pek sırıtmasada çektiğin sinematikler çok hızlı ve ani yavaşlatmalarda fps drop yaşanıyormuş gibi gözüküyor. Ayrıca aniden bi yere giderken bi yerlere giderken çok hızlı bir şekilde başka bir yere dönmen sanki biraz garip olmuş, belki de sinematiğin hızındandır.

Yaptığın işe puanım: 6/10 , kendini geliştirip çok daha iyisini çekebilirsin. Başarılar!

KontraM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, ben Kayra. Ufak tefek tanıtım videoları çekiyordum fakat üzerinde gerçekten uğraştığım tanıtım videosu bu oldu. Acaba 1 dakikanızı ayırıp izleyip bana fikirlerinizi söyler misiniz ? Teşekkürler.

Birinci olarak yaparken galiba "Kelvin" izleyerek yapmışsın bu yüzden eğer biraz izlersen yapman gerekenleri anlayabilirsin.

- Giriş yerinde "IceNW" gururla sunar yazısı gereksiz.
- Giriş yerinde kar efekti çok fazla ve çok hızlı
- Bir vakitten sonra şarkıda "ufak ufak" bas patlıyor "Kelvin" izlersen geçişleri bas patlamasına göre değiştirirsen daha iyi olur.
- Arada gözüken yazı fontları aşırı kötü bir daha kullanma.
- Eğer bir video hazırladıysan bunu zaten videonun sonunda gösterebilirsin bütün video boyunca üst tarafta yazması kötü olmuş.
- Koyduğun yazı fontlarını orantılı şekilde videonun ortasına koymaya çalış.
- Kullandığın "shader" aşırı kalitesiz olmuş internetten sinematik videolarda kullandıkları shaderları paylaşıyorlar ordan bakabilirsin.
- Sonda kullandığın yazıların boyutuda çok büyük.

Yakında bende başlayacağım umarım tatlı bir rakip oluruz , iyi günler!

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bence güzel bir tanıtım videosu olmuş, tek sıkıntısı şarkıda mevcut olan baslarla geçişlerin uyuşmaması ve fontun pek fazla göze hitap etmemesiydi geri kalan her şey güzel bence.

Bu arada puanım 8/10

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2/10

Kalitesizlik her yerde. Berbat müzik. Kötü font.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlangıç seviyesi için yeterli bir tanıtım.