Bir hikaye oluşturalım mı ?

Mortem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Etraf bembeyazdı odada bulunduğumuz alanda sadece ben ve Morpheus vardı.
Sonra Morpheus şöyle dedi...

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
"OlM bEn NeRdEyİm Ya NeLeR olUYOR" diye kafası güzel şekilde kelimeleri bile zorzar konuştu

Meğerki... Kaçırılmışlardı.

Mortem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyaz odanın içinde beyaz bir kapı açıldı kapıdan beyaz takım elbiseli bir adam çıktı ve şöyle dedi.
"Merhaba ben Bay Siyah ve sizi kaçırmamın sebebi..."

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Beyaz odanın içinde beyaz bir kapı açıldı kapıdan beyaz takım elbiseli bir adam çıktı ve şöyle dedi.
"Merhaba ben Bay Siyah ve sizi kaçırmamın sebebi..."
CSGO da hack açmanız!"dedi...
Ve sonra...

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Siyahlar içinde fötr şapkalı bir adam gelip beni kurtarmaya çalıştı,
ve sonra...

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gözüm Açtığımda Siyah Bir Odada Sandalyede Ellerim Ve Ayaklarım Bağlı Bir Şekilde Oturuyordum. O Anda Ayak Sesleri Geldi Kapı Açıldı Ve Birisi Odaya Girdi Ellerimi Ve Ayaklarımı Açtı Daha Sonra Karanlıkta Kayboldu. Odadan Çıktım Duvarlarda Kan İzleri Vardı. Daha Sonra Duvardakı Yazıyı Okudum: X Akıl Hastahanesi. Olamaz ! Burası Bir Akıl Hastahanesi Acilen Buradan Kurtulmam Gerek....

Sonra Karşıma Ağzı Yüzü Kanla Dolu Elinde Bıçaklı Bir Adam Çıktı. Ona Doğru Yaklaştım O İse Yüksek Sesle: Seni Öldürecem Deyip Üzerime Koşmaya Başladı. Bir Anlık Duraksadım Daha Sonra Hızlıca Koşmaya Başladım.

Tam O Anda .......

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Masaüstünde duran OP hacki açtım ve ardından noclip açtım. Tam kaçarken "Reportlandın vld gg ez banned" Diye bağırdı.
Ardından ekranda bir yazı belirdi, "VAC, Hile Kullandığınızı Tespit Etti". Ben de yeni hesap açtım ve CS:GO beleş olduğundan onunla girdim. Bilgisayarıma da free anti-virüs kurdum ve, "Oh Mis" Dedim.
Dedim ama der demez kapının zili çaldı. Gelen bizim teyzeydi. Flash belleğinde Minecraft getirmiş ve artık sadece onu oynuyormuş. Flash belleği taktık bilgisayara. Minecraft'ı açalım derken bilgisayar virüslendi. İndirdiğim free anti-virüs işe yaramamıştı.
Ve sonra gökten bir ses duyuldu, "SA ben konu sahibi. Sadece bir cümle yazmanız gerekiyordu ama sen çok uzatmışsın."
Ben de yeni hatırladığımı söyleyip "O kadar yazdım. Artık silersem boşa gider." Dedim ve sonraki mesajlarda tek cümleyle devam ettik.
Sonra teyzeyle virüsü temizlemeye çalıştık.

KartalMC

Kartal Minecraft Sunucusu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonra teyze yanlışlıkla virüs yerine beni temizledi.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ancak ben, çöp kutusundan çıkmayı başardım! Teyzeye daha dikkatli olmasını yoksa, beni öldürdüğü için hapse girebileceğini söyledim (!) Daha sonra bloklarla cami yapmaya çalıştık, biter bitmez gerçekten ezan okundu.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Namaz kılmaya başlayayım derken teyze çoktan başlamıştı. Ayağına baktığımda ise ayakları ters dönmüştü! Tanrım, neler oluyordu...

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Namaz kılmaya başlayayım derken teyze çoktan başlamıştı. Ayağına baktığımda ise ayakları ters dönmüştü! Tanrım, neler oluyordu...
Birden o kadar korkmuştum ki... Hiç düşünemediğim bir şey oldu!

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teyze yok oldu... Ne yapılacağını bilememiştim, bir insan yok olduktan sonra ne yapılabilirdi? Hiç bilmiyordum. Ben de cumhurbaşkanlığını arayıp bu durumu anlatınca "İnanmadım, bu hattı meşgul ederek 1000 TL ceza yazılacak." diyerek telefonu kapattı. Ondan sonra ayağım kaydı yere düştüm. Yere düştüğümde ise kendimi yıldızların arasında bir yerde bulmuştum, nerede olduğumu bilmiyordum!

ErayGulmez

Why?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ve birden uyandım. Bu yaşananların hepsi birer rüyaymış!

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Demek isterdim ki kendimi ağaçların arasında yırtık pırtık kıyafetlerle buldum.