Bir insan neden nick çalar?

OnurAsba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, yazmaktan ziyade okuyorum burayı minecraft oynadığım dönemlerde o yüzden birlikte oynamadığımız kardeşler kim la bu diyebilir, çok tutmayacağım:)

Konu şu, minecraft'ın adı Cave Game olduğu dönemden beri oynarım zaman zaman. Reddit üzerinden takip ettiğim oyunu vakti gelince de satın aldım tabi. O zaman bu kadar genç arkadaş yoktu tabi, nicklerimiz genelde gerçek isimlerimizdi ve kaldı da öyle. Türk serverları yayılınca da buradan tanıştığımız arkadaşlar da oldu.

Velhasılı iş-güç son bir-iki yıl falan oyuna girmedim bile. Geri döndüğümde ise serverlara giremiyorum. İlk kez girdiklerime bile kayıtlısın diyor. Google da arama yaptıysam kişisel sitemin altında videolar; Onurasba hack ispatı, Onurasba küfür ispatı buna benzer bir sürü şey. Bir kısmı uçmuş bile. Kıbrıstan genç bir delikanlı benim nick ve skin(!) ile ortalıkta terör estirdiği gibi bir youtube kanalı girişiminde bile bulunmuş. Tıklamayın lan rating almasın :)
Şimdi bunun yüzünden ben steam, sosyal medya gibi her yerde olduğu gibi minecraftta parasını da verip tek olsun ben olduğum belli olsun dediğim nickimi uğraşıp değiştirmek zorunda mıyım? Profiline baktım, çocuktur yapar ama yazmadan edemedim. Yapmayın arkadaşlar. Bakın bu benim aynı zamanda gerçek adım. Allahtan çoğu görüntü saçma sapan yerlerden yüklenmiş de çabuk patlıyor ama bir kısmı kalacak.
Tüm iyi niyetimle nickin sadece hoşuna gittiğini veya onun için de birşeyler ifade ettiği için kullandğını umuyorum. Eğer benmişim gibi birilerini kandırıp faydalandıysa ya da küfür, hile gibi işlere girdiyse bilin ki o ben değilim, şu arkadaş;
---Link Silindi---
Herkese iyi oyunlar.

Ekleme: Genç arkadaş bana 2 yıl sonda bugün ulaştı, artık farklı bir nick kullanıyor. Mesele kapanmıştır.

Son düzenleme:

Toprakg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hakikaten bir başkası gibi davranmak, fayda sağlamaya çalışmak nedir yahu ? Üzücü kısmı bunu kasıtlı olarak yapıyor olması. Tabi dediğin gibi hile kullanıp insanlara hakaretlerde de bulunmuş birde. Oyuncular olarak daha kaliteli bir kitle olmamız gerekirken böyle olaylar insanın canını sıkıyor. Ücretini ödeyip sahip olduğun, keyif ile oynamak istediğin oyuna da taş koyuyorlar...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kim la bu
..........