Bir kaç soru yardım :(

Aslanarda012

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben minecraftda server arıyorum.. fakat şu serverler ne bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Faction server nedir?

Towny server nedir?

Hardcore server nedir?

Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirm benim aradığım tarz ise şöyle eyer böyle tarz bir sunucu varsa söyliyebilirseniz mutlu olurum ;

Örnek veriyim mesala başlangıçta meslek alıcaksın çalışıcaksın ev yapıcaksın veya satın alıcaksın.. sonra marketlerden birşeyler alıp genişleticeksin geziceksin tozucaksın.. yani söylemek istediğim gerçek hayat gibi sunucular varmıdır? varsa nelerdir?

Şimdiden teşekkür ederim.. :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Faction server : survival gibidir biraz para biriktirip kendi klanını kurarsın madene inersin kendine arsa satın alırsın

Towny server : 2 yada daha fazla krallık vardır hepsi birbiriyle çarpışır barış yapar vb. ve her ülkenin mimarları madenciler askerleri ve savaşcıları olur

Hardcore server : survival server gibidir ama hardcoredir ölürsen ya süreli yada ebedi ban yiyebilirsin

ve senin istediğin gibi sunucu tipi factions-survival sana server önermeme gerek yok çünkü sunucular forumuna girince oradan kolayca bulabilirsin (lütfen 1 beğeniyi eksik etme )

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction Server kendi clan'ını kurup diğer clan'larla savaştığın serverdir.

Towny server'i bilmiyorum :D

Hardcore server ise normal survival'a nazaran daha zorlayıcı olan serverlere denir :)

Aslanarda012

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim çok yararın dokundu gerçektende :)) saol