Bir ortak arıyorum

ImNeverLose

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben daha önce sunucu açıp kapadım pluginler hakkında derin bilgim var lakin onlarca yeni plugin onlarca yeni sistem kodlanmış tek başıma iyi bir server açabilecegimi hem builderlik hem rehberlik hem pluginerlik işlerine yetişebilecegimi düşünmüyorum.
Bu konuda 15 yaşlarında saygılı dürüst birileriyle tanışıp beraber arkadaş olarak sırt sırta iyi bir sunucu tasarlamak istiyorum.Ve tabi gelicek kişi pluginler wg we vs. bilgileri olacak konuşarak birbirimize güvenicez varmı bu yolda benle yürüyecek kimse

RedFire42

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olabilirim.
Sende İzin Verirsen

Saygılarımla Mevlüt.......

Kaan5834

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Olabilirim. Saygılıyımdır Saygımı Kaybetmem. Skypeden Ekleyiniz: Kaan Aga Offical

erhgan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş 16 Yaşındayım Beraber Ortak Olabiliriz Çok Doğru Bi Adamsın Saygı Ve Sevgi Demişşin Senle Arkadaş Olmak Beraber Ortak Olmak İsterim Skype Ekle Erhandeniz441

doqukanlass77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben olurum Yerinde Sıcak Kanlı Yerinde Soğuk Kanlı Saygılı Sevgiliyim 15 yaşındayım 16 ya giriceğim benim tek sorunum para desteği yapamamam

OrhunGkc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi ama para skııntı para veremem ama kspye ekle :orhunGkc konuşuuruz

ImNeverLose

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Para destegi konusu şöyle arkadaşlar sunucu ilk acıldıgında ortak ücret vericez bir daha ikimizde vermiyecez bu ücret ortalama 20 tl olacak.