Neler Yeni

Bir oyun yapmak istiyorum, yardımcı olacak var mı?

wesawor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun İsmi : The Kane Master
Merhabalar arkadaşlar ben bir oyun yapmak istiyorum aklımda hikaye ana karakter vb birkaç şeyin taslağı var ama benim bazı konularda eksiğim
var eğer yardım etmek isterseniz mutlu olurum

eğer kodlama biliyorsanız eğer iyi karakter animasyonu yapıyosanız direkt gelin

karakter taslak resmi
v2,1,1 .png

oyun hikaye detayları na erişmek için de bana ulaşabilirsiniz

bana yardım etmek isterseniz dc den ulaşabilirsiniz beraber takım olabiliceğimize inanıyorum

MizahşahTR

Küçük Kurbağa, Kuyruğun Nerede?
En iyi cevaplar
1
Eğer kodlama ve animasyon hakkında hiçbir bilgin yoksa bu işe başlamamanı öneriririm.Kimsenin hayrına oyun kodlayacağını zannetmiyorum.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
3
bütün oyunu biz yapalım istersen

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Süper Moderatör
En iyi cevaplar
51
Eğer kodlama ve animasyon hakkında hiçbir bilgin yoksa bu işe başlamamanı öneriririm. Kimsenin hayrına oyun kodlayacağını zannetmiyorum.
sırf iyi bir karakter çizdirtmek bile tonla masraf pro birine çizdirirsen
bütün oyunu biz yapalım istersen
Bunlar hep doğru, moral bozan kötü adam olmamak için direk atlamadım ama sonuna kadar katılıyorum. Ben kendim kodlama ve basit iki boyutlu animasyon biliyorum ama kendim için bile yapamıyorum çünkü ciddi bir oyun yapmak uzun sürer ve bitirmek için freelancer çalışan birinden yardım istesem onun eli hızlı olacağı için belki 1-2 haftada çoğunu hazırlar ama 1-2 bin istese ki muhtemelen daha çok ister hakkıdır onu veremem. Çizim hiç yapamam düzgün bir çizim yine para. Şu an oyun oynayan herkesin aklında şöyle bir oyun yapsam diye fikir vardır ama aklınızda böyle bir olması normal bir durum insanı yetenekli ya da bir fırsat sahibi yapmıyor asıl yetenek çok çalışıp onu yapmak asıl fırsat onu yaptıracak parayı bulmak. Kısaca bu ikisinden birisi yoksa, insanların bir kaç yüz liralık işleri bedava yardım olarak yapmasına güvenerek başlayacaksan diğer insanlar gibi boş vermeni ve kendini yormamanı öneririm.