Yardım Bir Oyuncuya Birden Azla Grup Ekleme örnek(Rehber-Vip)

elitracraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.9
Merhaba Sunucumda 1 Kişiye birden fazla yetki verme nasil ayarlarim , Örneğin Bir Rank nasil vip alabilecek , yada Rehber vip alinca nasil olucak

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Efendim bildiğim kadarıyla hiçbir şekilde birden fazla grup veremiyoruz. Fakat isterseniz o şekilde gruplar açarak yapabilirsiniz. Örneğin [rehber vip] grubu açın hem rehberin hem vipin yetkilerini verin öyle bir grup olsun.

elitracraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Efendim bildiğim kadarıyla hiçbir şekilde birden fazla grup veremiyoruz. Fakat isterseniz o şekilde gruplar açarak yapabilirsiniz. Örneğin [rehber vip] grubu açın hem rehberin hem vipin yetkilerini verin öyle bir grup olsun.
Öyle Yaparsam WebSiteye Bağlayamam hemde Adam Rankup Yazınca Vip Alamaz Tek Tek benim vermem gerekir ama Ben websiteye baglamak isterim

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Website ise işler değişir. Bu durumda özel eklenti gerekebilir efendim.

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba! Yetki eklentisi olarak LuckPerms kullanabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam /lp user <oyuncu adı> parent add <grup adı> gibi bir komutu vardı.

Tabi LP'e geçecekseniz daha ayrıntılı bir yetki ayarlaması yapmanız gerekiyor. Bunun için internette tonla kaynak var. İşe yararsa diye resmi wiki sayfası için
tıklayabilirsiniz.

- İyi forumlar.

Son düzenleme:

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Merite#0001 Yardımcı olabilirim yapamıyorsanız.